Kaan Air’den Babalar Gününe özel helikopter turu

0

Kaan Air, babasına her zaman en iyi ve en ayrıcalıklı hediyeyi vermek isteyenler için 17 Haziran Babalar Günü’ne özel ‘İstanbul Helikopter Turu’ gerçekleştiriyor. Üstelik sıra dışı bir İstanbul manzarası eşliğinde yapacağınız bu helikopter turunda, Kaan Air babanız için yüzde 50 indirim fırsatı da sunuyor.

Türkiye’nin en önemli ve en büyük helikopter işletmecilerinden olan Kaan Air, Babalar Günü’nde İstanbul’un eşsiz manzarasını helikopterden izleme şansı sağlıyor. Kaan Air, ayrıcalıklı bir sürpriz yapmak isteyenler için 17 Haziran Babalar Günü’nde, ‘İstanbul Helikopter Turu’nu babalara özel yüzde 50 indirimli gerçekleştiriyor.

İstanbul Boğazı’nın güzelliği, Tarihi Yarımada, Haliç manzarası ve şehrin önemli simgelerinin havadan kuşbakışı görüntüsüyle babanızı bu özel gününde mutlu etmenin tam sırası… Kaan Air’in Babalar Günü’ne özel gerçekleştireceği uçuşlar, 17 Haziran Pazar günü saat 13.00’da Ayazağa Kaan Heliport’tan başlayacak ve helikopterler 15 dakikalık turlar için her 20 dakikada bir yeni grupla birlikte havalanacak.

Tur kapsamında cam kenarı koltuklar 125 Euro, pilot yanı koltuk 175 Euro, orta koltuklar 75 Euro fiyatları ile satışa sunulurken babalara özel yüzde 50 indirim uygulanacak ve satın alınan biletler haziran ayı süresince geçerli olacak.

Facebook ile Yorum Yapın

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.