Turkish Cargo’nun İlk Şehir Ofisi İstanbul’da Faaliyete Geçti

0

Dünya’nın 120 ülkesine hizmet sağlayan Turkish Cargo, bir ilke daha imza atarak yurt içindeki bireysel müşterilerine daha da yakınlaşıyor. Turkish Cargo, sefer gerçekleştirdiği yurtiçi havalimanlarındaki ofislerinden ayrı olarak planladığı “Şehir Ofisleri” projesini İstanbul’da açtığı yeni ofis ile başlattı.

Turkish Cargo Bugüne kadar İstanbul’dan iç hat kargo gönderilerinin ve teslimlerinin yapıldığı Atatürk Havalimanı (AHL) ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na (SAW) ilave olarak Bireysel Müşteriler için Taksim şehir ofisini hizmete açtı. Böylelikle iç hat kargo kabul ve teslim işlemleri İstanbul’un yoğun trafiğinde vakit kaybetmeden Türk Hava Yolları’nın Harbiye Satış binasında bulunan Mini Port ofisinden yapılabilecek.

Sadece Genel Kargo kabulünün yapılacağı ofiste, parça başına maksimum 30 kg. sınırı getiren Turkish Cargo, 08:00-17:00 saatleri arasında açık olan bu ofise gün içerisinde 3 adet Ring araç ile ücretsiz servis düzenleyecek.

Dünyadaki üretim ve ticaret merkezlerine ulaşım için en iyi bağlantıları sağlayan Turkish Cargo, kaliteli hizmet anlayışı ile sunduğu cazip olanakları müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına geliştirmeye devam ediyor.

Facebook ile Yorum Yapın

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.