Gölcük’te vatandaşlarla buluşan millletvekili Haydar Akar, AKP’yi ve Büyükşehir’i eleştirdi. Akar, Kocaeli’de havalanının işletilemediğini, deniz ulaşımının da yakında duracağını söyledi

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Gölcük’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Milletvekili Akar’ı Gölcük’te ilçe başkanı İsmet İşeri, ilçe gençlik kolları başkanı Murat Uzuner ve partililer karşıladı. Haydar Akar, Piyalepaşa Mahallesi’nde Yasin Uzuner’in sahibi olduğu Dörtyol Kahvesi’nde vatandaşlara konuştu ve onların sorularını yanıtladı. AKP Hükümeti’ni de oldukça sert eleştiren Akar, “Kocaeli’ye yapılan Cengiz Topel Havaalanı’nı işletemezler diye söylemiştim şimdi gelinen nokta o oldu. Havaalanın ineklerin otladığı yer oldu” dedi.

HÜKÜMET NE YAPTI?
Konuşmasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne de yüklenen Akar, “Vatandaşlarımız körfezde bir uçtan bir uça deniz otobüsüyle gidiyorlardı. Şimdi ise deniz otobüsünü kaldırıyorlar. Neymiş zarar ediyormuş. Vatandaşlarımız konuda da büyük mağduriyet yaşayacak” şeklinde konuştu. Milletvekili Haydar Akar son olarak şunlar söyledi: “Genel seçimler yaklaşıyor, sizlerin bu genel seçimde iyi karar vermeniz gerekiyor. İyi düşünün, bu hükümet ne yaptı, neyi yapmadı. Bunları iyi irdeleyelim ve kararımızı ona göre verelim.”

(Bizim Kocaeli)

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.