Türk Hava Yolları’nın 106 ülkedeki 255. destinasyonu Münster.

 

Türk Hava Yolları, Münster ve Osnabrück şehirlerinin arasında konumlandırılmış Münster Osnabrück Uluslararası Havalimanı (FMO)’nın benzersiz lokasyonu ile Osnabrück’e de eşzamanlı erişim sağlıyor.

 

Sefer düzenlediği havalimanı sayısını 258’e ulaştıran Türk Hava Yolları’nın Frankfurt, Münih, Düsseldorf, Hamburg, Hannover, Köln, Stuttgart, Nürnberg, Berlin, Bremen, Leipzig ve Friedrichshafen‘dan sonra Almanya’daki 13. uçuş noktası; Münster.

 

Bugün itibarıyla İstanbul’dan düzenlenen Münster/Osnabrück seferleri, Salı,  Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada 4 gün karşılıklı olarak icra edilecek.

 

İstanbul’dan Münster/Osnabrück’e tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 119 Euro’dan başlayan açılışa özel fiyatlarla seyahat edilebilir.

 

Ayrıca, Miles&Smiles üyeleri, yeni açılan hatlarda ilk 6 ay boyunca %25 mil indirimli ödül biletle seyahat edebilir ve uçuş sınıflarını yükseltebilirler.

 

Münster/Osnabrück’e ait tarifeli uçuş saatleri;

Uçuş No. Günler Kalkış Varış
TK1377 Salı,  Çarşamba, Cuma, Cumartesi IST 08:45 FMO 12:05
TK1378 Salı,  Çarşamba, Cuma, Cumartesi FMO 13:05 IST 16:15

*Tüm saatler lokaldir.

 

 

Türk Hava Yolları ve uçuş tarifesi ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web sitesinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.