AnadoluJet, Secure Drive ile yapılan anlaşma kapsamında İstanbul ve Ankara’ya yönelik havalimanı transfer hizmeti, kampanyası sunuyor

AnadoluJet, sunduğu havalimanı transfer hizmeti için yeni bir kampanya düzenliyor. 5 – 25 Aralık 2014 tarihlerinde Ankara – İstanbul arasında uçuş gerçekleştirecek AnadoluJet yolcuları, havalimanı transfer hizmeti dâhil sadece 89 TL’ye seyahat etme imkânına sahip oluyor.

18 Aralık 2014 tarihine kadar AnadoluJet resmi web sitesi üzerinden kampanya kodu ile bilet satın alan AnadoluJet yolcuları, 5 – 25 Aralık 2014 tarihleri arasında yapacakları uçuşlarda kampanya kapsamında havalimanına ulaşma imkanına sahip oluyor.

Ankara Esenboğa Havalimanı-İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı arasında seyahat eden ve biletini www.anadolujet.com web sitesi üzerinden bir hafta önce satın alan tüm yolcular, AnadoluJet ile 49 TL’ye uçma ayrıcalığını yaşıyor. Kampanya dâhilinde havalimanı transfer hizmetinden de yararlanmak isteyen AnadoluJet yolcuları ise 89 TL ödeyerek hem havada hem de karada hizmet alımı yapabiliyor.

İstanbul’da; Ataşehir, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Çekmeköy, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Sultanbeyli, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu semtlerinde Ankara’da ise Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan ve Yenimahalle’de geçerli olan Secure Drive kampanyası diğer promosyonlarla birleştirilemiyor.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili detaylara www.anadolujet.com  resmi internet sitesinden ulaşılabilir.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.