Atlasglobal Havayolları, gidiş dönüş vergiler dahil 172 TL’den başlayan fiyatlarla Gaziantep’ten yolcuları haftanın üç günü direkt seferler ile Kıbrıs’a uçuruyor.

Atlasglobal Havayolları, 19 Haziran’dan itibaren Gaziantep’ten Kıbrıs’a direkt  uçuşlara başlıyor.

Atlasglobal’in Gaziantep’ten Kıbrıs’a direkt seferleri cuma, cumartesi ve pazar günleri olmak üzere haftada 3 gün gerçekleşiyor. Kıbrıs’tan saat 19:25’te, Gaziantep’ten ise saat 21:00’de kalkan uçuşların bilet fiyatları ekonomiplus’ta gidiş-dönüş vergiler dahil 172TL’den başlıyor.

EkonomiPlus konforuyla seyahat

Atlasglobal ile Kıbrıs’a EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcular, özel olarak dizayn edilmiş 77cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz yiyecek- içecek ikramı, 20 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz online check-in gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Business Class’ta ayrıcalıklı uçuş keyfi

Arzu eden Atlasglobal yolcuları, uçuşlarında Business Class alternatifini seçerek, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirebiliyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 30 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal’in Gaziantep – Kıbrıs direkt uçuşlarının biletleri www.atlasglb.com ve yetkili acentelerden satın alınabiliyor.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.