Atlasjet’ten BKM Express ödeme seçeneğiyle 70 TL ve üzeri değerinde bilet alanlar, harcamalarının 20 TL’sini iade alıyor

 

Sınırlı bir süre boyunca geçerli olan kampanyadan yararlanmak için yolcuların tek yapması gereken BKM Express’e üye olmak ve biletlerini Atlasjet’in internet sitesinden ya da mobil site ve uygulamalarından BKM Express ödeme türü kullanarak satın almak.

 

Yolcusunu en çok seven havayolu Atlasjet, BKM Express iş birliği ile yolcularına yeni bir kampanya sunuyor. 17 Temmuz 2014 tarihine kadar, Atlasjet’in internet sitesiwww.atlasjet.com ’dan, mobil sitesinden veya iOS ve Android uygulamaları üzerinden BKM Express’e dahil olan 15 bankanın bireysel veya ticari kredi kartlarıyla tek harcamada 70 TL ve üzeri bilet alan yolcular 20 TL iade alıyor.

 

Atlasjet’in hem yurt içi hem yurt dışı uçak biletlerinde geçerli olan kampanya kapsamında bilet alan yolcular, seyahatleri boyunca Ekonomi Plus’ta sunulan 77 cm koltuk aralıkları, ücretsiz zengin ikramlar, ücretsiz koltuk seçimi, 20 kg bagaj taşıma hakkı, pek çok şehirde havalimanına ücretsiz otobüs servisi gibi hizmetlerden yararlanmaya devam ediyor.

 

Kontenjan sınırı olan kampanyadan yararlanmak için yolcuların BKM Express’e üye olması gerekiyor. Her kişi için bir kere ve ilk bilet alımlarında geçerli olan kampanyanın iadeleri 1 Ağustos 2014 tarihinde banka tarafından yapılıyor.

(Türkiyeden.com)

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.