THY-Chelsea sponsorluğunda son viraja girildi. THY Yönetim Kurulu Başkanı Topçu, Abramoviç’le görüştüğünü belirtirken son karar birkaç güne belli olacak.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ünlü İngiliz kulübü Chelsea ile sponsorluk görüşmeleri kapsamında kulübün sahibi Roman Abramoviç’le Bodrum’da bir araya gelip görüştüğünü belirtti. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda hizmete soktuğu Lounge İstanbul’un açılış töreninden sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan Topçu, “Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor, görüşmeler devam ediyor. Bir anlaşmaya vardığımız takdirde zaten bunun duyurusunu yaparız ama şu anda içerik hakkında herhangi bir fikir yürütmem yanlış olur. Çünkü her iki taraf açısından da bunun açıklanması noktası için henüz daha erken. Ama kısa zamanda zannediyorum 2-3 gün içinde bu konuda da karar vereceğiz. Ya olumlu ya olumsuz“ ifadelerini kullandı.

ÇOK KAPSAMLI OLABİLİR

Topçu,  “Anlaşma Chelsea’nın stadına THY’nin isminin verilmesi ve forma reklamından mı ibaret olacak?” şeklindeki soru üzerine, “Çok kapsamlı görüşmeler yapılıyor. Bu görüşmeler neticesinde biri çıkar biri girer, yani bunların hepsi olabilir. Bunlar karşılıklı görüşme konuları. Zaten bunlarda anlaşma olsaydı bunlar şu anda sonuçlanmıştı” yanıtını verdi.

(Süleyman Şen/ Akşam)

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.