ANADOLUJET’ten yeni kampanya..Şirketin internet sayfasında yapılan açıklama şöyle:

AnadoluJet, Anadolu insanının en büyük değeri olan büyüklerimize unutulmaz bir fırsat sunuyor. Büyüklerimizi torunlarına ve tüm sevdiklerine kavuşturacak bu kampanya ile, 7’den 70’e tüm Anadolu’nun seyahat alışkanlıklarını değiştirmeye devam ediyor. 65 yaş ve üzerindeki yolculara %40’a varan indirim fırsatıyla gönüllerince seyahat etme keyfi sunuyor; hızlı ve konforlu seyahat deneyimi yaşamaya davet ediyor.

Haydi, siz de 14 Ekim 2014 – 20 Ocak 2015 tarihleri arasında biletinizi alın; 1 Kasım 2014 – 20 Ocak 2015 arasındaki uçuşlarla sevdiklerinize kavuşun.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya,  65 yaş ve üzeri yolculara özel olup, 14 Ekim 2014 – 20 Ocak 2015 tarihleri arasında alınacak biletlerde ve 1 Kasım 2014 – 20 Ocak 2015 tarihleri arasında yapılacak uçuşlarda geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında vergi ve harçlar hariç ücret üzerinden hafta içi uçuşlarda %40, hafta sonu uçuşlarda %10 indirim uygulanacaktır.
  • Kampanya tüm AnadoluJet uçuşlarında geçerlidir. Codeshare (ortak uçuşlar) ve promosyon sınıf biletler kampanyaya dahil değildir.
  • Diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
  • Biletlerde yapılacak işlemlerde (iptal, iade vb.) orijinal bilet kuralları geçerlidir.
  • AnadoluJet, kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.