Eurowings, uygun maliyetli uzun mesafeli uçuş ağını 2017 yaz sezonunda da genişletmeye devam ediyor.

Havayolu, 26 Mart 2017’de başlayacak yaz tarifesi kapsamında Köln/Bonn, Düsseldorf, Hannover, Berlin, Stuttgart ve Viyana kalkışlı pek çok yeni noktaya uygun fiyatlarla seyahat imkanı sunuyor.

Eurowings ile cazip fiyatlarla seyahat etmek isteyen yolcular çağrı merkezinden veya www.eurowings.com web sitesi üzerinden rezervasyonlarını yapabilirler. Uçuş tarifelerinin yayınlanmasından kısa bir süre sonra yolcular, seyahat planlayıcısı yardımıyla seçtikleri destinasyonlara bilet satın almak için en uygun zamanı öğrenebilirler.

Köln/Bonn önümüzdeki sene Eurowings’in uzun mesafeli uçuş ağını genişleteceği havalimanı olacak. Bu kapsamda havayolu, 3 Temmuz 2017 tarihi itibariyle Airbus A330 uçağı ile Pazartesi ve Perşembe günleri Las Vegas’a uçacak. Yolcular, dünyanın en popüler turizm merkezlerinden biri olan Las Vegas’a Ren Nehri’nden direkt uçabilecekler. Ayrıca Küba, Havana kıtalararası uçuşları bu sene Aralık ayına kadar müşterilere sunulmaya devam edecek. Diğer yeni uçuş rotalarından biri de Sylt olacak. Eurowings misafirleri Perşembe, Cuma ve Pazar günleri Köln/Bonn Konrad Adenauer Havalimanı’ndan Sylt adasına seyahat edebilecekler.

Eurowings, 2017 yaz tarifesi kapsamında yolcularına Doğu Avrupa’da iki yeni seyahat rotası sunuyor. Eurowings yolcuları, Düsseldorf’tan Salı ve Cumartesi günleri Hırvatistan’ın Istria bölgesinin en büyük şehri Pula’ya, Cumartesi günleri hariç haftanın her günü ise Polonya’nın en büyük ikinci şehri Kraków’a seyahat edebilecekler.

Hannover kalkışlı uçuşları tercih eden Eurowings misafirleri için 2017 Yaz Tarifesi kapsamında iki yeni rota sunuluyor: Faro ve Ibiza. Portekiz’in Algarve bölgesindeki Faro’ya uçuşlar Salı ve Pazar günleri, Balear Adaları’ndan biri olan ‘güneşli ada’ İbiza’ya Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılacak.

Ayrıca, Faro’ya seyahat etmek isteyen misafirler Pazar günleri düzenlenen Berlin Tegel kalkışlı uçuşları da tercih edebiliyor. Bununla birlikte Eurowings, misafirlerine 5 Mayıs itibariyle Tegel kalkışlı olarak Mykanos’a cazip fiyatlarla rahat ve hızlı seyahat imkanı sunuyor.

Eurowings, misafirlerine Stuttgart’tan da üç yeni destinasyon sunuyor. 2017 yaz sezonunda misafirler, Sttutgart’tan her Cumartesi Güney Kıbrıs’ın turistik kenti Larnaka’ya; hafta içi her akşam Fransa’nın üçüncü büyük şehri olan ve UNESCO’nun Dünya Mirasları listesinde yer alan Lyon’a; Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri İtalya’nın Toskana bölgesinde yer alan Pisa şehrine seyahat edebilecekler.

Eurowings, Viyana kalkışlı operasyonlarına da pek çok yeni hat ekliyor. 2016/17 kış tarifesi kapsamında İspanya’nın Malaga ve Jerez de la Frontera şehirlerine, Almanya’nın Nürnberg ve İtalya’nın Pisa şehirlerine uçuşlar düzenliyor. 2017 yaz tarifesi kapsamında ise havayolu, Salı ve Pazar günleri Yunanistan’ın sahil şehri Kavala’ya, Cumartesi günleri İtalya’nın Calabria Bölgesi kenti Lamezia Terme’ye ve 3 Mayıs itibariyle Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri Hırvatistan’ın Dalmaçya kenti Zadar’a uçuşlar düzenleyecek.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.