Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Funda Ocak, 5 Mart Türkiye ARFF Memurları Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Funda Ocak’ın mesajı;

Bilindiği gibi, havacılık sektörü her şeyin hızla geliştiği, tüm süreçlerde “hız” faktörünün hayati rol oynadığı bir sektör… Bu sebeple de her an öngörülü davranmayı, her ihtimali değerlendirerek planlama yapmayı,  her şeye her an hazırlıklı olmayı gerektiriyor.

En ileri metotlarla eğitimleri tamamlanan uzman personeli, en üst düzeyde teknolojik donanımı ve araç gereçleriyle ARFF teşkilatımız bu amaca hizmet eden önemli birimlerimizden bir tanesi. Bu bağlamda kaza kırım ve yangınlara müdahalede daima hazır bulunan ARFF Yangın Kurtarma ve Kaza Kırım ekiplerimiz görevlerinin ciddiyetinin bilincinde olarak 7 gün 24 saat fedakârca mesai yapıyor.

Gerektiğinde hayat kurtarmak için canlarını tereddüt etmeden tehlikeye atan, gerek yurt içi gerekse yurt dışı görevlerindeki başarılarıyla ve başarılarını taçlandırdıkları dünya çapında ödülleriyle göğsümüzü kabartan kahraman ARFF personelimize havacılık camiası ve DHMİ olarak minnet borçluyuz.

Bu duygularla, kuruluşumuz ve sektörde hizmet veren tüm ARFF çalışanlarının  “5 Mart Türkiye ARFF Memurları Günü”nü kutluyor, üstün başarılarının devamını diliyorum.

FUNDA OCAK

DHMİ GENEL MÜDÜR ve

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.