TAV İşletme Hizmetleri tarafından işletilen Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ndeki primeclass Lounge, gezi editörü Levent Özçelik’in Instagram fotoğraflarına ev sahipliği yapıyor.

 

Havalimanlarında hızlı ve konforlu bir seyahat deneyimi sunmak üzere yaratıcı hizmetler sunan TAV İşletme Hizmetleri tarafından işletilen primeclass Lounge, gazeteci ve gezi yazarı Levent Özçelik’in “Instagram Günlüğü” kitabında yer alan fotoğrafları ağırlıyor.

 

Dünyanın farklı köşelerinden kentleri ve insanları yansıtan çarpıcı fotoğraflardan oluşan 38 kare primeclass Lounge konuklarının da ilgisi ile karşılandı. Gazeteci kimliğinin yanı sıra seyyah, yazar ve sanatçı olarak da Instagram’da çok sayıda takipçisi bulunan Özçelik’in fotoğrafları yıl boyunca primeclass Lounge’da sergilenecek.

 

Geçtiğimiz yıl da Çağla Çabaoğlu Sanat Galerisi’nin portföyünde bulunan, aralarında Beyza Boynudelik ve Harun Antakyalı’nın da eserlerinin bulunduğu çağdaş Türk ressamlarının eserleri yıl boyunca primeclass Lounge’da yolcularla buluşmuştu.

 

Instagram_1 Instagram_2 Instagram_3 primeclass_Lounge primeclass_Lounge_2

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.