Türkiye’nin köklü kurumlarından Havaş, Bodrum-Milas Havalimanı’ndan şehir merkezine gerçekleştirdiği yolcu taşımacılığı hizmetine Didim hattını da ekledi. Havaş’ın Bodrum-Milas Havalimanı – Didim otobüs seferleri her gün karşılıklı olarak gerçekleştirilecek.

Şehir merkezleri ile havalimanları arasında otobüs hizmeti veren Havaş, Bodrum-Milas Havalimanı’ndan şehir merkezine sürdürdüğü yolcu taşımacılığı hizmetine Didim hattını da ekleyerek yolculara yeni güzergahında hizmet vermeye başladı. Yaz sezonu sonuna kadar devam edecek Bodrum-Milas Havalimanı ile Didim arasındaki karşılıklı otobüs seferleri, yolcu konforunun üst düzeyde sağlandığı Midibus araçlarla gerçekleştiriliyor.

Havaş Genel Müdürü Kürşad Koçak, ‘Havaş olarak, Türkiye’nin 19 ilindeki çok sayıda güzergahta yolcu taşımacılığı hizmetimizle faaliyetlerimizi sürdürerek yeni açtığımız hatlarla hizmetimizi daha fazla yolcuya ulaştırmaya devam ediyoruz. Bodrum-Milas Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki hattımızla  1997’den beri yolculara konforlu ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Bodrum-Milas Havalimanı – Didim arasında da yaz sezonu süresince başlattığımız günde 14 karşılıklı sefer ile ülkemizin turizm potansiyeli açısından en önemli kentlerinden olan Bodrum’un yanı sıra Didim’e de yerli ve yabancı turistlerin ulaşım sorununu ortadan kaldırarak önemli bir ihtiyacı karşılayacağımıza inanıyorum. Tüm yolcularımıza hayırlı olsun’’ dedi.

Havaş’ın Bodrum-Milas Havalimanı ile Didim arasında sezon sonuna kadar gerçekeleştireceği seferler, Havalimanı – Didim – Havalimanı olarak her gün karşılıklı 14 sefer halinde düzenleniyor. Yolcu konforuna yönelik tasarlanan 30 kişi kapasiteli Midibus araçlarla sürdürülen seferler kapsamında, oluşacak talebe göre araçların sayılarının artırılması planlanıyor. Toplam 19 istasyonda yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Havaş, Bodrum-Milas Havalimanı – Didim hattı ile birlikte hizmet ağına 31’inci güzergahını ekledi.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.