Türk Hava Yolları, kışa hazırlık kampanyası başlattı.

Türk Hava Yolları, yeni bir kampanyayı daha hayata geçiriyor. Yolcularının kış dönemi seyahatlerinde biletlerini erken satın almaları hâlinde tüm yurt içi seyahatlerinde 55 TL’ye (internet üzerinden her şey dâhil tek yön satış ücreti) uçuş imkânı sağlıyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, 23-30 Eylül 2014 tarih aralığında satın alacakları bilet ile uçuşlarını 6 Ocak 2015 – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleştirebilecekler. Türk Hava Yolları’nın yalnızca iç hat direkt uçuşlarında geçerli olan kampanyaya, Ercan, Hopa hatları ile AnadoluJet ya da ortak uçuş anlaşması bulunan diğer havayolu şirketlerinin uçuşları dâhil değildir.

Kapsam dışı seyahat dönemleri ve kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web adresinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

İstanbul Çıkışlı Promosyonlar:
Adana, Ağrı, Alanya, Amasya, Ankara Antalya, Batman, Bingöl, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum,Gaziantep, Hatay, Iğdır, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kayseri, Konya, Kütahya, Malatya,Mardin, Muğla Bodrum, Muğla Dalaman, Muş, Nevşehir, Samsun, Şanlıurfa, Sinop, Şırnak, Sivas, Trabzon, Van,
Sabiha Gökçen Çıkışlı;
İzmir’den, Antalya’dan, Ankara’dan
Sabiha Gökçen Varışlı;
İzmir’den, Ankara’dan, Antalya’dan
İstanbul Varışlı Promosyonlar;
Adana, Adıyaman, Ağrı, Alanya, Amasya, Ankara, Antalya, Batman, Bingöl, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan,Erzurum, Gaziantep, Hatay, Iğdır, Isparta, İzmir Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kayseri, Konya, Kütahya,Malatya, Mardin, Muğla Bodrum, Muğla Dalaman, Muş, Nevşehir, Samsun, Şanlıurfa, Sinop, Şırnak, Sivas, Trabzon,Van,
Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.