Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığı tarafından düzenlenen “İstikbâl Göklerdedir” konulu 9’uncu Resim Yarışması sonuçlandı.

Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığının 104’ncü Kuruluş Yıl dönümü nedeniyle, kültür ve sanat hizmetleri kapsamında; yurt çapında ilk, orta ve lise düzeyinde öğrenim gören öğrencilerin resim sanatına olan ilgisini artırmak, yaratıcı çalışmalarını desteklemek ve havacılık sevgisinin yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla düzenlenen, “İstikbâl Göklerdedir” konulu 9’uncu Resim Yarışması sonuçlandı.

Türkiye genelinde düzenlenen yarışmaya 77 ilden 6.798 adet resim gönderildi.

Not: İsimlerin üzerine tıklayarak resimleri görüntüleyebilirsiniz.

HV.K.K.LIĞI “İSTİKBÂL GÖKLERDEDİR” KONULU RESİM YARIŞMASI

İLKOKUL GRUBU DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER

 

S/NU DERECESİ ADI SOYADI OKULU İLİ
1. Sabiha Gökçen Ödülü Şehriban İrem KÖYBAŞI Özel Aydın Başak Koleji AYDIN
2. Bnb. Fesa EVRENSEV Ödülü Ece Tuana KENDİRLİ Osmaniye Dede Korkut İlkokulu OSMANİYE
3. Yzb. Fethi Bey Ödülü Ceren BÖKE Şanlıurfa İlgi İlkokulu ŞANLIURFA
4. Mansiyon Elif KARAÇAR Ticaret Borsası İlkokulu ESKİŞEHİR

 

ORTAOKUL GRUBU DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER

 

S/NO DERECESİ ADI SOYADI OKULU İLİ
1. Sabiha Gökçen Ödülü Hatice YETİZ Dağ Ortaokulu ANTALYA
2. Bnb. Fesa EVRENSEV Ödülü Ayşe Sena ANIL Kırklareli Bilim ve Sanat Merkezi KIRKLARELİ
3. Yzb. Fethi Bey Ödülü Berkehan KESER Atabey Koleji OSMANİYE
4. Mansiyon İkranur HACIFAZLIOĞLU Zübeyde Hanım Ortaokulu SAKARYA

 

LİSE GRUBU DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER

 

S/NO DERECESİ ADI SOYADI OKULU İLİ
1. Sabiha Gökçen Ödülü Perihan İPEK Subayevleri Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi ANKARA
2. Bnb. Fesa EVRENSEV Ödülü Serkan ÖZTÜRK Akçaabat Anadolu Lisesi TRABZON
3. Yzb. Fethi Bey Ödülü Dilber ORMAN Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi BURSA
4. Mansiyon Onur YANIK Aliağa Anadolu Lisesi İZMİR

 

GÜZEL SANATLAR LİSELERİ VE ASKERİ LİSELER GRUBU DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER

 

S/NO DERECESİ ADI SOYADI OKULU İLİ
1. Sabiha Gökçen Ödülü Hacer USLU Uşak Merkez Güzel Sanatlar Lisesi UŞAK
2. Bnb. Fesa EVRENSEV Ödülü Fadime PEKTAŞ Uşak Merkez Güzel Sanatlar Lisesi UŞAK
3. Yzb. Fethi Bey Ödülü Halil İbrahim KARATEPE Gaziantep Ticaret Odası Güzel Sanatlar Lisesi GAZİANTEP
4. Mansiyon Hamza BAYŞAN Şanlıurfa Güzel Sanatlar Lisesi ŞANLIURFA

 

ÖZEL EĞİTİM UYGULUMA MERKEZLERİNDEN DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER

 

S/NO DERECESİ ADI SOYADI OKULU İLİ
1. Jüri Özel Ödülü Hacer ERDEM Tokat Özel Eğitim Uygulama Merkezi TOKAT

 

HV.K.K.LIĞI “TÜRK YILDIZLARI” KONULU RESİM YARIŞMASI

İLKOKUL GRUBUNDA ESERLERİ KATALOGLANMAYA DEĞER BULUNAN ÖĞRENCİLER

 

S/NU ADI SOYADI OKULU İLİ
1. Ela TANRIVERDİ Özel Aydın Başak Koleji AYDIN
2. Elif AYAYDIN Güngören Şehitler İlkokulu İSTANBUL
3. Duru ÜNAL Özel Maya İlkokulu ANKARA
4. Rezan ÇELİK Yakapınar İlkokulu ADANA
5. Melisa PARLAK Bahçeşehir Koleji İSTANBUL
6. Eren DEMİREL Hacı Feride Koruyucu İlkokulu ESKİŞEHİR
7. Hasan Mert ÖZTÜRK Dumlupınar İlkokulu TRABZON
8. Ece HALLIOĞLU Özel Çukurova Bilfen İlkokulu ADANA
9. İnci ATASEVER Özel Tevfik Fikret İlkokulu İZMİR
10. Edasu KOŞAR Vali Rahmi Bey İlkokulu İZMİR
11. Gizem YILMAZ Dumlupınar İlkokulu TRABZON
12. Nehir TANIL Özel Çukurova Bilfen İlkokulu ADANA
13. Arda ÖZTEKİN Avni Akyol İlkokulu ANKARA
14. Elif KİBAR Ö.Y. Hüseyin Göktanır İlkokulu İZMİR
15. Alara ÇALIŞKAN Refika Aksoy İlkokulu ANKARA
16. Ulaş GÜVEN Ticaret Borsası İlkokulu ESKİŞEHİR
17. Sena TALİPOĞLU Dumlupınar İlkokulu TRABZON
18. Nazlı Ege YALÇIN Özel Ezgililer İlkokulu SAMSUN
19. Demir ŞAŞMAZ TED Samsun Koleji SAMSUN
20. Müserref Şevval ÇELİK Melek İpek İlkokulu ANKARA
21. Miraç ATABEY Ahmet Mesut Yılmaz İlkokulu RİZE

 

ORTAOKUL GRUBUNDA ESERLERİ KATALOGLANMAYA DEĞER BULUNAN ÖĞRENCİLER

 

S/NO ADI SOYADI OKULU İLİ
1. İlknur SALTIK Mesir Ortaokulu MANİSA
2. Mert CESUR Namık Kemal Ortaokulu ANKARA
3. Onur COŞKUN Amasya Bilim ve Sanat Merkezi AMASYA
4. Ramazan Görkem YILMAZ Aksu Ortaokulu ANTALYA
5. Kaan ORSOY TOKİ Salih Şükriye Yoluç Ortaokulu İSTANBUL
6. Ezgi TÜRK Gürçeşme Leman Alptekin Ortaokulu İZMİR
7. Merve DURGUN Burhan Özfatura Ortaokulu İZMİR
8. Rabia US Mehmetçik Ortaokulu BALIKESİR
9. Defne HADİŞ Darüşşafaka Ortaokulu İSTANBUL
10. Ahmet TÜRKMEN Esence Ortaokulu K.MARAŞ
11. Serhat USLU Karşıyaka Özel TAKEV Ortaokulu İZMİR
12. Özge ÖGÜR Ali Rıza Altıntaş Ortaokulu ANTALYA
13. Zehra MUTLU Mevlana Ortaokulu ANKARA
14. Serra ODABAŞ Zübeyda Hanım Ortaokulu SAKARYA
15. Ayşenur SULAK Sakarya İlkokulu SAKARYA
16. Necip Mehmet KURDOĞLU Gürçeşme Leman Alptekin Ortaokulu İZMİR
17. Boran TAN Samsun Doğa Koleji SAMSUN
18. Doğa ERASLAN Ali Riza Çevik Ortaokulu MANİSA
19. Sıla ÖZCAN İMKB Ortaokulu BARTIN
20. İlayda OKUYUCU 23 Nisan Ortaokulu SAMSUN
21. Gökçe ÜÇEL Mahmut Ali Kirmit Ortaokulu OSMANİYE
22. Yusuf TEKİN Yeşilbayır Ortaokulu ANTALYA
23. Kemal Efe KOLAYLI Trabzon Bilim ve Sanat Merkezi TRABZON
24. Eray ÇETİN Abdurrahman Neriman Bileydi Ortaokulu ANTALYA
25. İlayda ÖZYÜREK 12 Eylül Ortaokulu İZMİR
26. Arda ÖZTÜRK Özel Ezgililer Ortaokulu SAMSUN

 

LİSE GRUBUNDA ESERLERİ KATALOGLANMAYA DEĞER BULUNAN ÖĞRENCİLER

 

S/NO ADI SOYADI OKULU İLİ
1. Çağla ÇİZO Namık Kemal Lisesi TEKİRDAĞ
2. İlayda Su İRDAY Abbas Sıdıka Çalık Anadolu Lisesi ADANA
3. Hüseyin Seyfi AYDOĞAN Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi BARTIN
4. Alara Selin KOÇ Subayevleri Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi ANKARA
5. Ozan Salih BEKTAŞ Söke Cumhuriyet Anadolu Lisesi AYDIN
6. Beyza ÖZSEVEN Esra Karakaya Anadolu Lisesi AYDIN
7. Sinem TÜTÜNCÜLER Namık Kemal Lisesi TEKİRDAĞ
8. Aysu YILMAZ Arifiye Fen Lisesi SAKARYA
9. Hacer ÖZTÜRK Akşehir Şehit Öğretmen Gürkan Arıtürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi KONYA
10. Nurettin ÖNEY Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi İSTANBUL
11. Elif YILDIRIM Özel Yıldırım Bayezıt Anadolu Lisesi MERSİN
12. Olexandra KALİSKA Gökçeada Anadolu Lisesi ÇANAKKALE
13. Murat TEKE Orhangazi Öğretmen Eyüp Topçu Anadolu Lisesi BURSA
14. Beyza İPEK Pertevniyal Lisesi İSTANBUL
15. Neslişah ÖZDEMİR Hasan Türek Anadolu Lisesi MANİSA
16. Yağmur Kevser AĞAOĞLU Özel Kipaş Anadolu Lisesi K.MARAŞ
17. Mehmet BOZKURT Kahta GAP Anadolu Lisesi ADIYAMAN
18. Mert TÜRK Buca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İZMİR
19. Serkan Burak ÖRS Özel Kipaş Fen Lisesi K.MARAŞ
20. Emrah KOYMAT Uzun Mehmet Anadolu Lisesi ZONGULDAK
21. Zekiye AKDAĞ Esra Karakaya Anadolu Lisesi AYDIN
22. Afranur GÜRCÜOĞLU TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi ESKİŞEHİR
23. Ayşegül BULUT Yıldız Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi HATAY
24. Fadime ÇEVİK Akşehir Şehit Öğretmen Gürkan Arıtürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi KONYA

 

GÜZEL SANATLAR LİSELERİ VE ASKERİ LİSELER GRUBUNDA ESERLERİ KATALOGLANMAYA DEĞER BULUNAN ÖĞRENCİLER

 

S/NO ADI SOYADI OKULU İLİ
1. Vügar MUSAZADE Işıklar Askeri Hava Lisesi BURSA
2. Ahmet SERİN Maltepe Askeri Lisesi İZMİR
3. Ömer Faruk AYDIN Işıklar Askeri Hava Lisesi BURSA
4. Esra ZENGİNOL Uşak Güzel Sanatlar Lisesi UŞAK
5. Naile TOPALAK Uşak Güzel Sanatlar Lisesi UŞAK
6. Esra DOĞANGÜL Gaziantep Güzel Sanatlar Lisesi GAZİANTEP
7. Aslıhan DÜNDAR Gaziantep Güzel Sanatlar Lisesi GAZİANTEP
8. Emrehan ŞEYİHOĞLU Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi TRABZON
9. Recep KOCA İMKB Şehit Ertan Yılmaztürk Güzel Sanatlar Lisesi SİNOP
10. Burhan KELEŞ Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi TRABZON
11. Mehmet OLGUN Şanlıurfa Güzel Sanatlar Lisesi ŞANLIURFA
12. Yasir EKİNCİ Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesi SİVAS
13. Muhammet Emin BAYRAKTAR Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi TRABZON
14. Ahmet SAVAŞ Adıyaman Güzel Sanatlar Lisesi ADIYAMAN
15. Kaan TANHAN Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi İZMİR
16. Hakan ÇİFTÇİ Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi ADANA
17. Yasemin KURT Türk Telekom Güzel Sanatlar Lisesi RİZE
18. Serra ABSARILIOĞLU Selehattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi ÇANKIRI
19. Kübra YAZI Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi ESKİŞEHİR
20. Anıl KURTCAN Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi ADANA
21. Oğuzhan ŞENBAŞ Askeri Deniz Lisesi İSTANBUL
22. Mahmut TOPACIK Niğde Güzel Sanatlar Lisesi NİĞDE
23. Oğuz Kağan ÖZKAN Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi ADANA
24. Nesih KORUNLU Şanlıurfa Güzel Sanatlar Lisesi ŞANLIURFA
25. Burhan ÇELİK Işıklar Askeri Hava Lisesi BURSA
26. Halit TERZİ Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi TRABZON
27. Habil KARACELEP Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi TRABZON
28. Birgül YAVUZ Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi TRABZON
29. Rabia KARAGÜZEL Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi TRABZON
30. Aleyna Damla OKUMUŞ Türk Telekom Güzel Sanatlar Lisesi RİZE
31. Sinem GÜVEN Türk Telekom Güzel Sanatlar Lisesi RİZE
32. Habib SİVİL Adıyaman Güzel Sanatlar Lisesi ADIYAMAN
33. Serhat ÖZDEMİR Şanlıurfa Güzel Sanatlar Lisesi ŞANLIURFA
Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.