Lounge İstanbul konukları için artık tek tıkla Sky Library’ye erişmek mümkün.

iBeacon teknolojisi ile Sky Library’e daha kolay erişebilirken diğer bilgilendirme servislerinden de daha hızlı yararlanabilecek.

Geliştirdiği yeni uygulamalarla misafirlerine seyahatin her aşamasında hoş sürprizler sunarak onları özel ve değerli hissettirmeyi ilke edinen Türk Hava Yolları bu anlamda bir yeniliğe daha imza atıyor. Miles&Smiles üyelerine yönelik hazırladığı Sky Library uygulamasını Lounge İstanbul’daki konuklarına iBeacon teknolojisi ile uyumlu hale getirerek erişim kolaylığını bir adım öteye taşıyor.

Bu yenilik ile Lounge İstanbul konukları artık, Türk Hava Yolları kurumsal yayınlarının yanı sıra yönetim, marka, pazarlama ve iletişim alanlarında en çok okunan kitaplara ve her yaştan çocuğa uygun masal ve hikâye kitaplarına iBeacon teknolojisi ile tamamen ücretsiz erişebilecek ve Lounge İstanbul ile ilgili gerekli bilgileri anında cihazında görüntüleyebilecek.

Türk Hava Yolları Lounge İstanbul Sky Library iBeacon projesinin temelinde Veacon çözüm ailesi yer alıyor. Apple’ın sunduğu yeni bir teknoloji olan iBeacon, iOS 7 işletim sistemi üzerinden, Konum Servisleri’nin kapsamını genişleterek konum belirlemek için Bluetooth sinyali kullanıyor. Buna göre Lounge İstanbul’a giriş yapan Sky Library kullanıcıları, Lounge’u kullandıkları süre boyunca Veacon cihazlarınca tanınarak tüm kitaplara tek tıkla erişim imkânı bulurken, bilgilendirme servislerinden de yararlanabiliyorlar.

iBeacon teknolojisi ile tek tıkla Sky Library kütüphanesine erişebilmek için mevcut kullanıcıların uygulamayı güncellemesi, yeni kullanıcıların ise uygulamayı iPad veya iPhone cihazlarına indirmeleri yeterli olurken uygulamaya skylibrary.com web adresinden de ücretsiz erişebilmekteler.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.