Türk Hava Yolları ürün çeşitliliğini geliştiriyor.

İçerisinde bulunduğumuz teknoloji çağının popüler trendi internet alışverişine yeni bir soluk getiren Türk Hava Yolları, ‘alternatif mil harcama’ mecrası, “Shop&Miles”ı Miles&Smiles üyelerinin beğenisine sunuyor. Miles&Smiles üyelerinin sahip oldukları mil puanlar, mil+para ve para ile alışveriş yapabilmelerini sağlayacak alternatif mil harcama mecrası, “Shop&Miles” bugün itibarıyla çevrimiçi.

shopandmiles.com” sayesinde Miles&Smiles üyeleri, millerini sadece uçuşlarda veya program ortaklarında değil, farklı bir alışveriş ortamında da harcayabilib nakit (kredi kartı) alışverişlerinde de mil kazanabilecekken kazandıkları milleri de yine burada kullanabilecekler.

Uzun bir süredir üzerinde çalışılan Shop&Miles projesinde öncelikli hedef; Miles&Smiles üyelerinin kazandıkları miller karşılığında binlerce ürün arasından seçim yaparak alışveriş yapabilmelerini sağlamak ve bu sayede mevcut ve potansiyel üyelerin Türk Hava Yolları ile aralarındaki bağı daha da güçlendirmek.

Alışveriş yapabilmek için Miles&Smiles üyesi olma zorunluluğu bulunan sanal mağazada satışı yapılacak Türk Hava Yolları için özel tasarlanan THY logolu ürünlerle birlikte diğer tüm ürünler sayesinde Türk Hava Yolları’na duyulan sadakatin pekiştirilmesi planlanmakta.

İçerisinde yer alacak tüm ürün ve hizmetlerin Sanal Mağazacılık A.Ş. tarafından sağlanacağı ve başlangıçta 23 ana kategori ve 93 alt kategoride 5.000’in üzerinde ürün çeşidi ile hizmet sunmaya başlayacak ‘shopandmiles.com’da onlarca kategori arasından binlerce ürün satışa sunulacak. Ana kategoriler sırasıyla; Bebek&Oyuncak, Beyaz Eşya, Bilgisayar, Çanta&Cüzdan, Elektrikli Ev Aletleri, Elektronik Eşyalar, Ev&Mutfak Gereçleri, Ev Tekstili, Hediyelik Eşya&Aksesuar, Hobi&Oyun, Kırtasiye, Kişisel Bakım&Sağlık, Miles&Smiles Kişiye Özel, Oto Aksesuar, Parfüm&Kozmetik, Saat&Gözlük, Seyahat&Deneyim, Spor&Outdoor, Şemsiye, Takı&Mücevher, Telefon&Mobil, Türk Hava Yolları Özel Koleksiyon ve Valiz kategorilerinden oluşuyor.

Kategoriler arasındaki Türk Hava Yolları Özel Koleksiyonu’nun altında bulunan, markaya özel tasarlanmış “TK Collection” ürünleri ilk kez bu mecrada üyelerin beğenisine sunulacak.

“TK Collection” markası bu proje ile birlikte hayata geçirilen farklı bir yenilik. Bu markanın altında ilk etapta satışa sunulacak olan ürünler arasında farklı modellerde ‘Widen Your World’ mottolu çantalar, defterler, hafıza kartları, uçuş düzenlenen destinasyonlara özel tasarlanmış sabunlar, kupalar, kulaklıklar, cep telefonu kapakları, zengin alternatifli tişört ve şapkadan oluşan tekstil ürünleri ve model uçaklar yer alıyor.

Türk Hava Yolları vizyonu ile örtüşen küresel bir proje olarak sunulan shopandmiles.com, ilk etapta Türkiye ve harici 10 ülkede, (Belçika, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda, Rusya, İspanya, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere ve Amerika) o ülkelere özel olarak seçilmiş ürünler ile Miles&Smiles üyelerine hizmet verecek. shopandmiles.com için ayrıca basılı bir katalog çalışması da yolcuların kullanımına sunulacak bir diğer unsur. Yolcuların uçaklardaki koltuk ceplerinde bulabilecekleri kataloglarda web sitesinde bulunacak birbirinden prestijli yerli ve yabancı markaların seçili ürünleri yer alacak.

İlerleyen aşamalarda Atatürk Havalimanı’ndaki kiosk/touch screen shopping uygulamalarında da hayata geçirilmesi planlanan proje sayesinde sadece Türk Hava Yolları yolcuları değil, havalimanında bulunan tüm yolcuların Shop&Miles markası ile tanışması yine proje hedeflerinden.

_THY5708 kopya _THY5812 kopya _THY5852 kopya _THY5853 kopya _THY5890 kopya

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.