Türk Hava Kurumu Üniversitesi, 17 Temmuz’a kadar sürecek tanıtım günleri etkinliğinde üniversite adaylarına, havadan şehir turu attıracak.

 
Türk Hava Kurumu Üniversitesi,17 Temmuz’a kadar sürecek tanıtım günleri etkinliğinde üniversite adaylarına, havadan şehir turu attıracak. Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, Türkiye’nin havacılık ve uzay alanındaki ilk ve tek ihtisas üniversitesi olan THK Üniversitesi’nde bugün başlayacak Tanıtım Günleri üniversitenin Türkkuşu Kampüsü’nde yapılacak.

 
Tanıtım günlerine katılacak üniversite öğrenci adayları, 17 Temmuz’a kadar her gün 13.00-14.00 saatleri arasında her gün simülatörle dünya turu yapabilecek. Pilotaj Bölümünü tercih edecek öğrenciler de uçakla Ankara şehir turu ile farklı bir uçuş deneyimi yaşayabilecekler. Adrenalin seviyesini yükseltmek isteyenler için de paraşüt kulesi hazır olacak.

 

Türk Hava Kurumu Üniversitesi’ni tercih etmek isteyen üniversite adayı öğrenciler için düzenlenen tanıtım günleri her gün 09.00-18.00 saatleri arasında düzenlenecek.

thk_edu2

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.