Taksi fiyatına Avrupa bileti…Onur Air’den stratejik ATAK..Su ve İkram parasız…

Yurt içinde uyguladığı uygun fiyatlı uçuş stratejisini Avrupa uçuşlarına taşıyacak Onur Air, 26 Ekim’den itibaren Fransa, Almanya, Hollanda ve Avusturya’da toplam 5 büyük şehir merkezine tarifeli uçuşlara başlıyor.

Biletler vergiler dahil 49 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.22 yıldır Avrupa’ya tarifesiz seferler düzenleyen Onur Air, 26 Ekim 2014 günü başlayacak kış tarifesiyle birlikte İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Paris, Amsterdam, Frankfurt, Düsseldorf ve Viyana’ya günlük tarifeli uçuşlara başlıyor.

Onur Air’in İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan karşılıklı olarak düzenlenecek Paris (Charles de Gaulle), Amsterdam, Frankfurt (Main) ve Düsseldorf uçuşları haftanın her günü, yine İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan karşılıklı olarak düzenlenecek Viyana uçuşları ise Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilecek.

Ayrıca Onur Air yolcuları Paris, Amsterdam, Frankfurt, Düsseldorf ve Viyana’ya yurt içinde Adana, Antalya, Diyarbakır, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Samsun, Şanlıurfa ve Trabzon olmak üzere 9 noktadan ve yurt dışında Kıbrıs’tan karşılıklı olarak İstanbul Atatürk Havalimanı üzerinden bağlantılı uçabilecek.

BİLETLER 49 EURO’DAN SATIŞTA.SU VE İKRAM’A PARA YOK.

Yeni Avrupa hatlarının açılışına özel bir kampanya başlatan Onur Air, 25.000 koltuk için özel fiyat uygulayacak. Buna göre biletlerini 10 Eylül 2014 – 21 Eylül 2014 tarihleri arasında satın alan Onur Air yolcuları 26 Ekim 2014 – 28 Mart 2015 tarihleri arasında vergiler dahil Viyana’ya 49 €’dan, Frankfurt, Düsseldorf ve Amsterdam’a 59 €’dan, Paris’e 69 €’dan başlayan fiyatlarla uçma fırsatını yakalayacak.

 Şirketten  duyurulan kampanya detayları şöyle :

Bilet satın alma tarihleri: 10 Eylül 2014 – 21 Eylül 2014 tarihleri arası

Uçuş tarihleri: 26 Ekim 2014 – 28 Mart 2015 tarihleri arası uçuşlar

Kampanyalı ücretler tek yöndür ve hizmet bedeli dahil değildir. Onur Air’in web sitesi www.onurair.com ’un dışındaki satış kanallarında farklı hizmet bedeli uygulanabilir.

Promosyon biletlerde opsiyonlu rezervasyon yapılamaz. Rezervasyon ve biletleme eş zamanlı yapılabilir.

Promosyon biletlerde isim ve parkur değişikliği yapılamaz.

Promosyon gidiş-dönüş biletlerde dönüş açık düzenlenemez, biletler açığa alınamaz.

Kampanya biletlerinde promosyon iptal ve değişiklik kuralları geçerlidir.

Promosyon ücretli koltuklar sınırlı sayıda açılmıştır.

Onur Air kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

 

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.