Türkiye’nin önde gelen havayolu şirketlerinden Onur Air, bugünden itibaren Atatürk Havalimanı’ndan Avrupa’nın 5 noktasına tarifeli uçak seferlerini başlattı.

onurair6

Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun başta olmak üzere çok sayıda şirket yöneticisi, Avrupa’ya seyahat edecek yolcuları Atatürk Havalimanı’ndan bizzat uğurladı. Amsterdam, Paris, Viyana, Düsseldorf ve Frankfurt’a İstanbul’dan günlük seferler başlatan Onur Air’ın daha sonra, Elazığ, Urfa, Adana Trabzon, Kayseri, Antalya, İzmir ve Bodrum bağlantılı uçuşlarının olacağı öğrenildi.

onurair7

Onur Air’ın aynı anda 5 Avrupa şehrine sefer başlatmasıyla ilgili konuşan şirket genel müdürü Teoman Tosun, “Onur Air’ın bu konudaki tecrübesi yadsınamaz. Atatürk Havalimanı’ndan Avrupa’nın 5 şehrine 17 şehrimizi bağlayarak tarifeli sefer düzenlemeye başladık. Bugüne kadar uçmadığımız noktalar değildi. Ancak tarifeli seferlerin eksikliğini hissediyorduk. Bu seferlerimizi de bugünden itibaren günlük olarak başlatmış olduk. Yolcu için farklı bir alternatif hizmet sunduk” dedi.(Airporthaber)

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.