Pegasus Hava Yolları tarafından bu yıl altıncı kez düzenlenen Pegasus Golf Challenge Turnuvası, 8-9 Kasım 2014 tarihlerinde Kemer Golf Resort’ta gerçekleşti.

Pegasus Hava Yolları tarafından bu yıl altıncı kez düzenlenen Pegasus Golf Challenge Turnuvası, 8-9 Kasım 2014 tarihlerinde Kemer Golf Resort’ta gerçekleşti. Turnuvanın ardından düzenlenen törende dereceye giren katılımcılar, ödüllerini teslim aldı.

Pegasus Hava Yolları’nın 2009 yılından bu yana düzenlediği ve artık gelenekselleşenPegasus Golf Challenge Turnuvası bu yıl altıncı kez, 8-9 Kasım’da Kemer Golf Resort’ta gerçekleşti. İki gün boyunca keyifli anlara sahne olan turnuvaya Erhan Kamışlı, Emine Kamışlı, Yıldırım Demirören, Çağla Metin, Ece Kurdoğlu, Dilek Türker, Didem Aras, Selahattin Özdoğan, Selim Gülmen, Erdem Kıramer ve Kerem Metin gibi iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Rahmi Koç’la Kemer Golf Resort’ta bir araya gelen Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Koç’a Pegasus Hava Yolları’nın uçak maketini hediye etti.

Pegasus Golf Challenge Turnuvası’na toplamda 216 kişi katılım gösterdi. Turnuvanın ardından düzenlenen törende A, B ve C kategorilerinde ilk üçe giren oyuncular ile ‘gross’, ‘en uzun’ ve ‘bayrağa en yakın vuruşu gerçekleştiren’ kadın ve erkek oyunculara kupaları verildi.

6. Pegasus Golf Challenge Turnuvası’nda Erkekler A, B ve C Kategorileri’nde dereceye giren isimler ödüllerini Esas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emine Kamışlı, Esas Holding Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Kamışlı ve Pegasus Hava Yolları Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk’ten aldılar.

Kadınlar A ve B Kategorileri’nde dereceye giren isimlere ise ödüllerini Kemer Golf Resort Başkanı Yıldırım Demirören ve Pegasus Hava Yolları Pazarlama Direktörü Onur Dedeköylü takdim etti. Nearest to Pin ve Longest Drive özel ödüllerini Kemer Golf Resort Kaptanı Erdem Kıramer verirken, Gross Ödülü’nün sahibi ise ödülünü Güliz Öztürk’ün elinden aldı.

Turnuva’da dereceye giren oyuncular ayrıca Pegasus Hava Yolları’ndan yurt içi ve yurt dışı gidiş-dönüş uçak bileti hediyesi ile ödüllendirildi.
Turnuva’nın sonunda Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Emine Kamışlı’ya Pegasus’un golf sporuna katkılarından dolayı Kemer Golf Resort yönetimi adına Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören tarafından Onur Ödülüverildi.

PEGASUS GOLF CHALLENGE 2014 KAZANANLARI

Erkekler A Kategorisi
Birinci: Patrick Wendt
İkinci: Levent Topal
Üçüncü: Mahmut Köylü

Erkekler B Kategorisi
Birincisi: Andrew Farnham
İkincisi: Cheon Gyu Lee
Üçüncüsü: Shinobu Arimoto

Erkekler C Kategorisi
Birinci: İlker Erdoğan
İkinci: Bülent Bıkmaz
Üçüncü: Levent Alimgil

Kadınlar A Kategorisi
A1- Zeynep Gazioğlu
A2- Efes Alemdar
A3- Jung Soon Lee

Kadınlar B Kategorisi
B1- Nükhet Sebükçebe
B2- Çağla Metin
B3- Peri İslamoğlu

Nearest to Pin
Erkekler- Yiğit Ilgaz
Bayanlar- Canan İrengün

Longest Drive
Erkekler – Cankurt Bilir
Kadınlar – Hale Berdan

Gross
Levent Topal

Teşvik Ödülü
Sebahattin Aslan

(Haberler.com)

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.