Antalya’da işsizlik yüzünden bunalıma girdiği belirtilen kabin memuru Derya Koşca (30), oturduğu apartmanın merdiven boşluğuna kendini astı.

Derya Koşca’nın intihar etmeden önce yakınlarına ‘Hakkınızı helal edin’ diye cep telefonundan mesaj gönderdiği ortaya çıktı.

AntalyaAjans.Net’te yer alan habere göre olay,28 Aralık günü saat 11.00 sıralarında Muratpaşa İlçesi, Zerdalilik Mahallesi Balıkçıoğlu Caddesi’ndeki bir apartmanda meydana geldi. Bir süredir işsiz olan ve borçları olduğu ileri sürülen kabin memuru Derya Koşca, sabah saatlerinde bazı yakınlarına cep telefonundan ‘Hakkınızı helal edin’ diye mesajı gönderdi.

Girdiği bunalımdan çıkamadığı belirtilen Derya Koşca, apartmanın merdiven boşluğuna kendisini asarak yaşamına son verdi.

Cep telefonu mesajlarından şüphelenen yakınları eve geldiklerinde Derya Koşca’yı asılı buldu. Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri, Derya Koşça’nın yaşamını yitirdiğini belirledi. Koşça’nın cenazesi otopsi yapılarak kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

Derya Koşça’nın Pegasus Hava Yolları’nda çalışırken bir kaç ay önce performans yetersizliği gerekçesi işten çıkartıldığı, eşinden de kısa süre önce ayrılan Koşca’nın bir kız evladı olduğu öğrenildi.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.