TAV İşletme Hizmetleri, havalimanlarındaki ayrıcalıklı hizmetlerini Yenikapı iskelesinde açılan özel yolcu salonuyla İDO yolcularına sunmaya başladı. Yenikapı primeclass lounge, business corner’dan çocuk oyun odasına;  yolcuların tüm beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlandı.

TAV Havalimanları iştiraki TAV İşletme Hizmetleri, konforlu bir seyahat konusundaki deneyimini havalimanlarının ardından denizyolu yolcularına da sunuyor. İDO Yenikapı iskelesinde açılan primeclass lounge, özel olarak tasarlanan 150 metrekarelik alanda yolculara ev rahatlığında konfor sunuyor.

TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Bora İşbulan, “Türkiye’de ve yurtdışında hızla büyüyen TAV İşletme Hizmetleri, özel yolcu salonu işletmeciliğinde hızlı adımlarla ilerlemeye devam ediyor. İDO Yenikapı iskelesinde hizmete açtığımız primeclass lounge havalimanları dışındaki ilk yolcu salonu işletmemiz oldu. Geçtiğimiz yıl 2,5 milyon yolcunun geçtiği Yenikapı’da misafirlerimizi TAV’ın ayrıcalıklarıyla buluşturuyoruz. Önümüzdeki dönemde İDO ile işbirliğimizi güçlendireceğiz. İlk etapta Bursa ve Bandırma hattındaki feribotlarda VIP odaları hizmete alarak sunduğumuz ayrıcalıklı seyahat deneyimini iskeleden yolculuk sürecine de aktaracağız. Mudanya iskelesinde de bir özel yolcu salonu açmak üzere hazırlıklarımız sürüyor. Havalimanlarıyla birlikte, yılsonuna kadar şu an işlettiğimiz 31 özel yolcu salonuna 30 yeni nokta eklemeyi planlıyoruz” dedi.

TAV İşletme Hizmetleri yedi ülkede 18 havalimanında faaliyet gösteriyor. Geçtiğimiz günlerde Bodrum iç hatlar terminalinde açılan “primeclass” Lounge ile işlettiği özel yolcu salonu sayısı 31’e ulaştı.

İDO Yenikapı iskelesinde açılan özel yolcu salonunda oyun odası, WI-FI, deniz manzaralı teras, business corner, bagaj saklama alanı, TV üniteleri, zengin açık büfe ve içecek çeşitleri sunuluyor. TAV Passport Kart sahipleri bir misafirleriyle birlikte salondan ücretsiz yararlanabilirken, İDO Miral Kart sahipleri 20 TL, diğer yolcularsa 25 TL karşılığında giriş yapabiliyor.

TAV_OM_IDO_2

TAV_OM_IDO_3

TAV_OM_IDO_4

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.