Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark tarafından bu yıl birincisi düzenlenen “Teknolojinin Yıldızları” Ödüllerinde Bayraktar Teknoloji ve Bilişim, Proje Yıldızı ödülünü aldı.

Son yıllarda yaptığı yatırımlar ile ülkemizin önde gelen teknoparkları arasında yerini alan Yıldız Teknopark, kendi bünyesinde faaliyet gösteren firmaları performansları ölçüsünde desteklemeye devam ediyor. Yıldız Teknopark, bu kez de Teknolojinin Yıldızları’nı ödüllendiredi. Yıldız Teknopark tarafından, düzenlenen ödül töreni ile Türkiye’nin başarılı kuruluşlarına ve yöneticilerine teknoloji, bilişim ve girişimcilik dünyasına katkılarından dolayı ödül verildi. “Teknolojinin Yıldızları”  ödül törenine, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek ev sahipliği yaparken, bilişim, iletişim ve teknoloji dünyasından pek çok önemli ismin yanında, Bilim ve Sanayi Bakanlığı’ndan üst düzey katılımlar, STK’lar, üniversite yöneticileri, akademisyenler, Teknopark firmaları ve başarılı iş adamları katıldı.

Bayraktar taktik insansız hava aracı sistemi için Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark bünyesinde Bayraktar Teknoloji ve Bilişim tarafından üretilen 3 yedekli uçuş kontrol bilgisayarı yılın proje yıldızı ödülüne layık görüldü. Ödülü Bayraktar Teknoloji ve Bilişim genel müdür Haluk Bayraktar aldı.

yıldız_odul yıldız_odul2 yıldız_odul3

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.