Türk Hava Yolları’nın İstanbul Sabiha Gökçen – Barselona seferleri başladı. 

Bu seferlerle birlikte, Türk Hava Yolları’nın Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan sefer yaptığı dış hat sayısı 21’e yükseldi. 

Dünyanın en fazla ülkesine uçan havayolu şirketi Türk Hava Yolları, İstanbul Sabiha Gökçen’den icra ettiği yurt dışı uçuşlarını artırıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Amsterdam, Bakü, Berlin, Brüksel, Düsseldorf, Ercan, Frankfurt, Kiev, Kuveyt, Londra, Milan, Münih, Paris, Tiflis, Tahran, Tel Aviv, Viyana, Roma, Stuttgart, Köln’den sonra Barselona’ya da uçuş başlatan Türk Hava Yolları, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan sefer yaptığı nokta sayısını 21’e yükseltti.  

Bugün başlayan İstanbul Sabiha Gökçen – Barselona seferleri haftanın 7 günü karşılıklı olarak icra edilecek. Sabiha Gökçen – Barselona seferlerinde yolcular, tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 149 Euro’dan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edebilirler.

Ayrıca, Miles&Smiles üyeleri, Sabiha Gökçen hatlarında %25 mil indirimli ödül biletle seyahat edebilirler ve uçuş sınıflarını yükseltebilirler.*

Barselona’ya ait tarifeli uçuş saatleri;

Uçuş No. Günler Kalkış Varış
TK 1835 Haftanın her günü SAW 09:50 BCN 12:30
TK 1836 Haftanın her günü BCN 13:25 SAW 17:45

*Tüm saatler lokaldir. 

Türk Hava Yolları ve uçuş tarifesi ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web sitesinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.