Galatasaray’ın milli futbolcusu Sabri Sarıoğlu, son zamanlarda çeşitli medya organlarında eşine aldığı hediyelerle ilgili çıkan haberlere yanıt verdi.

Eşinin kullandığı Lamborghini marka otomobil nedeniyle günlerdir gündemden düşmeyen tecrübeli ismin son olarak uçak almaya hazırlandığı iddia edilmişti.

Takvim Gazetesi, Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu’nun eşine özel uçak alacağını iddia ederek, bir süre önce eşine son model otomobil alan Sabri Sarıoğlu’nun, pilotaj eğitimi alan eşi Yağmur için 300 bin dolara 2008 model bir Cessna tipi uçak satın alacağını yazmıştı.

Bu tip haberlerin artması üzerine kişisel Twitter hesabından bir açıklama yayınlayan milli futbolcu, “Son zamanlarda hakkımda çıkan eşine hediye araba aldı ve bu sabah çıkan uçak alacağı haberleri tamamen asılsız ve yalan haberlerdir. Bu yalan ve abartılı haberlerle gündeme getirilmekten oldukça rahatsızlık duyduğumu belirtmek isterim. Kamuoyunun bilgisine. Saygılarımla…” ifadelerini kullanarak çıkan haberleri kesin bir dille yalanlamış oldu

 

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.