SHGM ÜÇ AY ÖNCE YENİLEDİĞİ İNTERNET SAYFASINA AKTİF KATILIM SAĞLAMAK İSTİYOR.
SHGM’nin özellikle sektör içindeki kişilerin, internet sayfasından görüş ve  önerilerini  kurum organlarına anında, en kısa sürede ulaşmasını sağlayacak sistemi oluşturma çalışmalarına devam ediyor.
Yenileme çalışmalarını içeren  görüş ve önerilere ihtiyaç olduğunu  duyuran kurum açıklaması şöyle:
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün kurumsal gelişim ve kalite sistemi oluşturulması kapsamında yenilediği İnternet sitemizin daha da geliştirilerek etkin hizmet sunumuna katkı sağlaması amacıyla yürütülen çalışmalarımız devam ediyor.
Üç ay önce içerik ve tasarımı tümüyle yenilerek yayına giren internet sitemizin daha dinamik ve işlevsel hale getirilmesi ile, sektörümüzün beklenti ve ihtiyaçlarının en üst düzeyde karşılanmasını amaçlıyoruz.Bu kapsamda internet sitemiz hakkında gerek kurum çalışanlarımızdan gerekse sivil havacılık sektörümüzden site hakkındaki görüş ve önerilerin gönderilerek geliştirme çalışmalarına destek olmasını bekliyor ve önemsiyoruz.

Hizmetlerin daha hızlı ve etkin bir şekilde sağlanması amacıyla öneri ve görüşlerini Genel Müdürlüğümüze ileterek katkıda bulunmak isteyenler, sosyal medya hesaplarımız facebook ve twitter aracılığı ile veyaozelkalem(at)shgm.gov.tr e-posta adresini kullanarak düşüncelerini, görüş ve önerilerini paylaşabilirler.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.