Singapur Havayolları “FORMULA 1 SINGAPORE GRAND PRIX” ana sponsorluğunu 2017’ye kadar uzattı. Singapur’da sporun eskiden beri destekçisi olan havayolu şirketi, 2014 yılından beri yarışa sponsorluk yapıyor. 

singapur_ana

Sponsorluğun uzatılmasını değerlendiren Singapur Havayolları CEO’su Goh Choon Phong “Spor ve turizmin güçlü destekçileri olarak, F1 takvimindeki en heyecanlı yarışlardan birinin sponsoru olarak devam etmekten büyük heyecan duyuyoruz. Yarışı dünyaya daha da tanıtmak, Singapur’un birinci sınıf turizminin, kültürünün ve spor etkinliklerinin şehri görüntüsünü güçlendirmek için can atıyoruz” diye konuştu.

singapur_hostes

Formula One Management Ltd. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bernie Ecclestone ise “Global ortaklarımızdan Singapur Havayolları ile olan ilişkilerimizin devam etmesinden çok memnunuz. Singapur Havayolları markası Formula One ve diğer Global Ortaklarımız ile uyum içindedir” dedi.

Singapore GP Pte Ld. BaşkanıTeo Hock Seng ise “Bu ikonik marka ile ortaklığımız muhteşemdi ve Singapur Havayolları’ın FORMULA 1 SINGAPORE GRAND PRIX ana sponsorluğunu 2 yıl daha uzatmasından oldukça memnunuz. Global kitleye Singapur’u birlikte en iyi şekilde tanıtmak için sabırsızlanıyoruz” şeklinde açıklama yaptı.(APRON24.COM)

 

 

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.