Sivrihisar Uluslararası Sportif Havacılık Merkezi’nde (SUSHM) 19-20 Eylül’de gerçekleştirilecek hava gösterileri bugün başladı.

Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde, Sivrihisar Sportif Havacılık kulübü tarafından kurulan Sivrihisar Uluslararası Sportif Havacılık Merkezi’nde (SUSHM) ilk kez düzenlenen Sivrihisar Hava Gösterileri başladı, hava gösterileri yarın da devam edecek.

Yazarımız Veteriner Hekim Bilal Sarı, Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut ile beraber Sivrihisar Belediyesi ve Sivrihisar Hava Gösterileri’ni sizin için ziyaret etti. Bilal Sarı ve Bekir Akbulut Sivrihisar Sivil Havacılık Kulüp Başkanı Ahmet Mümtaz Vural ile de görüştü, Gölyaka Havacılık Festivali’ni geçtiğimiz Ağustos ayında düzenleyen Gölyaka Belediye başkanı Bekir Akbulut ve yazarımız Bilal Sarı ayrıca TUSAŞ/TAI standında bilgi veren TAI Uçuş Okulu Baş Uçuş Öğretmeni Barış Yakar ile de görüştü.

GOAT Ekibi Organizasyondan Şikayetçi

Ülkemizde uzun yıllar sonra ilk kez üretilen planörü üreten ve Sivrihisar Havacılık Gösterileri’ne katılan Goat planör ekibi organizasyonda planlanan etkinliklerden duydukları rahatsızlığı sosyal medya üzerinden paylaştı.

Sozde Sivrihisar Havacilik Festivali.
Ulkemizde uzun yillar sonra yapilan el yapimi planoru davet edeceksin ve ucurmayacaksin, bisiklet ve araba yarislari dahil havacilikla ilgisi olmayan bir suru aktiviteye yer vereceksin, sonrada adina havacilik festivali diyeceksin! Gecin bunlari!

Posted by Goat Glider Turkey on Saturday, 19 September 2015

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.