Uçak bileti, otel ve araba kiralama fiyatlarını aynı platformda karşılaştıran, uluslararası seyahat arama motoru Skyscanner; otel alternatiflerini en iyi ve en uygun şekilde arama, karşılaştırma ve rezervasyon imkânı sunan yeni mobil uygulamasını hayata geçirdi. Skyscanner’ın yeni mobil uygulaması HotelApp ile seyahatseverler, dünya çapındaki yüz binlerce otel seçenekleri arasından kolayca arama yapabiliyor ve en uygun fiyatlı oteli seçebiliyorlar.

Yapılan araştırmalar seyahat edenlerin çoğunun yolculuğun süresinden daha uzun bir zamanı mükemmel oteli bulmak için harcadığına işaret ediyor. İnternet sitesi ile olduğu kadar mobil uygulamalarıyla da dünyada seyahat etmek isteyenlerin hayatını kolaylaştıran ve en hesaplı alternatifleri sunan Skyscanner, şimdi de HotelApp uygulaması ile konaklama için en kolay ve en uygun seçenekleri kullanıcılarının cebine sığdırıyor. Skyscanner, yeni mobil uygulaması HotelApp ile otel aramak için harcanan süreyi kısaltmayı ve daha zevkli bir hale getirmeyi hedefliyor.
Skyscanner HotelApp, gelişmiş özellikleri ile aynı zamanda kullanıcıların karar vermesini de kolaylaştırıyor. Uygulamada yer alan özel arama fonksiyonu sayesinde karşılaştırma kriterinin merkezinde fotoğraflar da bulunuyor. Kullanıcılar sonuçlar sayfasından çıkmadan fotoğraflar arasında kolayca geçiş yapıp seçenekleri karşılaştırabiliyor. Uygulama aynı zamanda ilgi alanlarına ve lokasyona göre harita görünümü sağlamakla kalmayıp daha sonra karar verebilmeleri için kullanıcılara “favori” seçeneği de sunuyor. Yan yana karşılaştırma seçeneği ile de alternatifler arasından en uygun oteli zahmetsizce seçmek mümkün oluyor.
Skyscanner Türkiye Pazarlama Müdürü Murat Özkök, ‘‘ Bir seyahat arama platformu olarak web sitemiz ile olduğu kadar mobil uygulamalarımız ile de seyahatseverlerin hayatını kolaylaştırıyoruz.  Geliştirdiğimiz kullanıcı dostu mobil uygulamalar ile tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyümeye devam ediyoruz. Uçak bileti arama uygulamamızdan sonra şimdi de kullanıcılarımıza tüm otelleri kolayca arayabilecekleri HotelApp’i sunuyoruz. HotelApp ile gücümüze güç katacağız, Türkiye’de büyümeye ve tercih edilmeye devam edeceğiz.’’ dedi.
Seyahatseverlerin hayallerindeki oteli en kısa yoldan bulmalarını sağlayan Skyscanner HoteApp öncelikle iOS işletim sistemlerinde sonraki birkaç hafta içinde de Android üzerinden kullanılabilecek.

UYGULAMAYI İNDİRİN

(Turizm Güncel)

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.