TALPA’da adaylık başvurusu süreci tamamlandı

0

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA) 11’inci Olağan Genel Kurulu adayların listelerini teslim etmesi ile tamamlandı.

Tüzük çerçevesinde aday listelerinde yapılacak incelemeler sonucunda ilgili başkan adaylarına 10 Aralık 2018 günü saat 17.30’a kadar gerekli bildirim yapılarak gerek duyulan değişikliklerin yapılması için iki iş günü süre verilecek.

TALPA’dan adaylık başvuru süreciyle ilgili olarak yapılan açıklama;

Değerli üyelerimiz,

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA) 11. Olağan Genel Kuruluna ilişkin Dernek Tüzüğü gereği adaylık başvuruları için belirlenmiş olan süre, bugün(06 Aralık 2018) saat 17.00 itibarı ile tamamlanmış olup 3 Başkan adayının listelerini Dernek Merkezimize teslim ettikleri görülmüştür. Sözkonusu başvurular tüzüğün ilgili maddesi uyarınca üç işgünü içinde  incelenecek ve  gerekli  koşulları taşımadıkları saptanan adaylar var ise, ilgili başkan adaylarına 10 Aralık 2018 günü saat 17.30’a kadar gerekli bildirim yapılarak yeni adaylarını 2 işgünü içinde bildirmeleri istenilecektir. Yeni bildirilen adayların da incelenmesinden sonra  seçime girecek listeler ilk toplantı tarihi olan 16 Aralık 2018’den önceki son mesai günü olan 14 Aralık 2018 günü kesinleştirilerek ilan edilecektir.

Bugün itibarı ile Dernek Merkezimize teslim edilmiş olan 3 liste aşağıda sunulmakta olup 11. Olağan Genel Kurulumuzun mesleğimizin vakar ve itibarına yakışır biçimde gerçekleşmesini diler, saygılar sunarız.

TALPA Yönetim Kurulu

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.