CIO Dergisi tarafından beşinci kez düzenlenen gecede TAV Bilişim, slot koordinasyon projesiyle ödüllendirildi.

Havalimanı bilişim altyapısı konusunda sunduğu yenilikçi çözümlerle dünyanın farklı yerlerinde tercih edilen TAV Bilişim’in Genel Müdürü Binnur Güleryüz Onaran, slot koordinasyon projesiyle CIO 2014 Ödülü’nü aldı. Bilişim sektörünün önde gelen yayını CIO Dergisi tarafından beşincisi düzenlenen “CIO 2014 Ödülleri” Esma Sultan Yalısı’ndaki gecede sahiplerine verildi.

TAV Bilişim Hizmetleri Genel Müdürü Binnur Güleryüz Onaran “TAV Bilişim olarak, havalimanı operasyonlarında verimlik artışı sağlayan ve yolcu konforunu artıran inovatif ürünler ve hizmetler geliştiriyoruz. Uçakların iniş ve kalkış izinlerini düzenleyen slot koordinasyon projemizle ödüllendirilmekten dolayı mutluluk duyduk. Bu proje, havalimanı kaynaklarının verimli şekilde kullanılarak tüm paydaşlar için en yüksek faydanın ortaya çıkmasını sağlıyor. Projede emeği geçen tüm arkadaşlarım adına CIO dergisi ve jüriye teşekkür ediyorum” dedi.

Ödüller, 40’dan fazla ülkede yayınlanan CIO Dergisi tarafından bağımsız bir jürinin değerlendirmeleri sonucunda veriliyor. Bu yıl beşinci kez düzenlenen organizasyona farklı sektörlerden yaklaşık 230 başvuru yapıldı. Onaran, 2011 yılında da aynı ödülü kazanmıştı.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.