TAV Havalimanları, Türkiye Yatırımcı İlişkileri Derneği’nin (TÜYİD) düzenlediği Yatırımcı İlişkileri Zirvesi’nden üç ödülle döndü. TAV, “En iyi Faaliyet Raporu” kategorisinde ilk sırada yer almak üzere, “En iyi İnternet sitesi” ve “Finansal sonuçların paylaşımı alanında en iyi şirket” olmak üzere üç dalda ödüle layık görüldü.

TUY1

TAV Havalimanları Yatırımcı İlişkileri Direktörü Nursel İlgen  ödül töreninde yaptığı konuşmada, “TAV Havalimanları olarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda uluslararası standartlarda değer üretmek için çaba gösteriyoruz. Bu çabanın Yatırımcı İlişkileri’ne yansımasında bizi motive eden en önemli unsur var olan ile yetinmeyip daha iyiye ve daha güzele ulaşma gayreti ” olduklarını  kaydederek, sözlerini şöyle sürdürdü.

” Gerçek bilginin zamanında ve eşit olarak paylaşılması konusundaki farkındalığımız ve proaktif yaklaşımımız sonucunda, bu yıl oldukça kapsamlı ve titiz değerlendirme süreci sonrasında üç dalda ödüle layık görülüyor olmamız bizim için büyük bir gurur. Doğru yolda olduğumuzun ve bu işi ne denli iyi yaptığımızın onaylanıyor olması bize ayrıca mutluluk veriyor. Her konuda verdiği destek ile vizyonumuzu daha da ileriye taşımamızı sağlayan üst yönetimimize ve bu başarıya katkısı olan tüm paydaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim”

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.