Türk Hava Kurumu 20. Genel Başkanı profesör Atilla TAÇOY’UN eşi profesör Şükran TAÇOY’un kurucusu olduğu ve halen başkanlığını yaptığı Büyükşehir Çocuk Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi, THK Antalya Şubesi Başkanı ve Karain Havacılık Eğitim Merkezi Müdürü başta olmak üzere öğretmen ve personelimizden oluşan bir ekip ile ziyaret etti.

Türk Hava Kurumu Antalya Şube Başkanı Vasıf YÜCELİŞ, sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek vermek istediklerini, THK’nın sportif havacılık yanında tüm toplumu da kucaklayan bir yapısı olduğu, bu maksatla da maddi ve manevi tüm imkanlarını seferber etmeye hazır olduklarını belirtti.

Yüceliş yaptığı konuşmada, “Burada yapılan faaliyetlerin ne manaya geldiğini en fazla anneler anlayabilir. Biz de Büyükşehir Çocuk Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi’nde tedavi gören bu çok özel çocuklarımızla birlikte bir program dahilinde her türlü faaliyetin içinde olmak ve engel durumuna göre uçurtmadan başlayarak model uçağa kadar bir çok faaliyeti hocalarımızın desteğinde bu çocuklarımızla birlikte yapmak istiyoruz. Türk Hava Kurumu 20. Genel Başkanı rahmetli Atilla TAÇOY’UN ve çok değerli eşi Şükran TAÇOY’un bizler için manevi değeri çok fazladır. Yıllar sonrada olsa yakasına THK rozeti takmaktan onur duyduk.” dedi.

10929198_902878099746481_4777058266622154858_n

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.