Türk Hava Kurumu, uzun yıllardır eğitim uçağı olarak kullanılan T-67 M 200 uçaklarını ihale ile satıyor.

Türk Hava Kurumu’nun uzun yıllardır eğitim uçağı olarak kullandığı T-67 M 200 tipi altı uçağın ve muhtelif yedek parçalarının ihale usulü ile satılacağı açıklandı. Yapılan açıklamada TC-CBB, TC-CBD, TC-CBH, TC-CBM, TC-CBP ve TC-CBR tescilli uçakların satış ihalesine dahil oldukları ve isteklilerin TC-CBB, TC-CBD, TC-CBH, TC-CBM, TC-CBP uçaklarını THK Selçuk Havacılık Eğitim Merkezi Müdürlüğünde, TC-CBR Tescil İşaretli Hava Aracını Etimesgut Meydan İşletmeler Kısmında mesai saatleri (08:30 ile 17:30) arasında görebilecekleri açıklandı.

İHALE DETAYI;

TÜRK HAVA KURUMU GENEL BAŞKANLIĞI’NDAN
(6 ADET T-67 UÇAK VE YEDEK MALZEMELERİ SATILACAKTIR.)

  1. Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı envanterinde bulunan;
   • T-67 M 200 Serisi 6 adet uçak
   • T-67 M 200 SLINGSBY Uçaklara ait 789 kalem formsuz yedek parça
   • T-67 M 200 SLINGSBY Uçaklara ait 271 kalem formlu yedek parça satışı
   20 Temmuz 2015 Pazartesi günü saat: 14.30’da kapalı teklif alma usulüyle ihale edilecektir.
  1. İstekliler TC-CBB, TC-CBD, TC-CBH, TC-CBM, TC-CBP Tescil İşaretli Hava Araçlarını THK Selçuk Havacılık Eğitim Merkezi Müdürlüğünde, TC-CBR Tescil İşaretli Hava Aracını Etimesgut Meydan İşletmeler Kısmında mesai saatleri (08:30 ile 17:30) arasında görebileceklerdir.
  1. İstekliler liste ve şartnameye göre hazırlayacakları kapalı zarf teklif mektuplarını, ihale gün ve saatine kadar Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı (Atatürk Bulvarı No: 33 Opera/ANKARA) İhale ve Kontrat Yönetim Müdürlüğüne vereceklerdir.
  1. İstekliler, geçici teminat bedelini şartnamede belirtilen tutarda ve THK Genel Başkanlığına ait banka hesabına yatıracaklardır.
 1. Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununa tabi değildir.

Türk Hava Kurumu Planör Malzemesi Alacak

Türk Hava Kurumu’ndan yapılan açıklamada PUCHACZ SZD-50-3, PW-5, JANTAR ST Planörlerin ve Lambada Planörlerin üzerinde bulunan ROTAX 912 UL motorunun bakımında kullanılmak üzere “11 kalem Planör Malzemesi”ninkapalı teklif ihale usulüyle alınacağı duyuruldu.

İHALE DETAYI;

 

TÜRK HAVA KURUMU GENEL BAŞKANLIĞI’NDAN
(PLANÖR MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR.)

  1. Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı’nın ihtiyacı olan PUCHACZ SZD-50-3, PW-5, JANTAR ST Planörlerin ve Lambada Planörlerin üzerinde bulunan ROTAX 912 UL motorunun bakımında kullanılmak üzere “11 kalem Planör Malzemesi” 21 Temmuz 2015 Salı günü saat: 14.30’da kapalı teklif alma usulüyle ihale edilecektir.
 1. İstekliler listeye göre hazırlayacakları kapalı zarf teklif mektuplarını, ihale gün ve saatine kadar Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı (Atatürk Bulvarı No: 33 Opera/ANKARA) İhale ve Kontrat Yönetim Müdürlüğüne vereceklerdir.
 2. Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununa tabi değildir.
Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.