Nilüfer Havacılık Tesisleri’ni ziyaret eden Türk Hava Kurumu (THK) heyeti, tesislere ve yapılan faaliyetlere tam not verdi.

Türk Hava Kurumu (THK) Eğitim ve Havacılık Daire Başkanı Bekir Akyüz, THK Bursa Şube Başkanı Nizamettin Gökgürler ve Bursa’daki sivil havacılık kulüplerinin temsilcileri, Fadıllı’daki Nilüfer Havacılık Tesisleri’ni ziyaret etti. Tesis çalışmaları ve Bursa’daki havacılık organizasyonları hakkında fikir alış verişinde bulunan heyet, Nilüfer Belediyesi’ne verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Eğitim ve Havacılık Daire Başkanı Bekir Akyüz, “Burada gördüklerimden çok etkilendim. THK ve Nilüfer Belediyesi ortak protokol kapsamında daha resmi ulusal ve uluslararası organizasyonlar ve eğitimler düzenleyebiliriz. Burada özellikle yamaç paraşütü ve yelken kanat uçuşları yapılmasına son derece uygun. Bu tesisleri sunan Nilüfer Belediyesi ve Başkan Bozbey’ e çok teşekkürler. Burası bu alanda çok daha iyi yerlere gelecektir” dedi.

Nilüfer Havacılık Tesisleri sorumlusu Rasim Kuşçu da, Akyüz ve diğer heyete tesis ve eğitim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

(Bursada Bugün)

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.