Türk Hava Yolları, Ukrayna, Balkanlar ve Kafkaslar*’a gidiş-dönüş her şey dâhil 99€’ya uçuş imkânı sunuyor.

Türk Hava Yolları, transfer merkezi İstanbul’dan Ukrayna’da Kiev, Odessa, Dnepropetrovsk, Kherson, Lviv’e; Balkanlar’da Bükreş, Köstence, Podgorica, Saraybosna, Sofya, Varna, Tiran, Belgrad, Zagreb, Üsküp, Priştine, Kişinev, Ljubljana’ya; Kafkaslar’da Tiflis, Batum, Nahcivan ve Gence’ye gidiş-dönüş her şey dâhil 99 Euro’ya uçuş olanağı sağlıyor.

Türk Hava Yolları’nın kampanyası sınırlı sayıda koltuk için geçerli olup, bu indirimden faydalanmak isteyen yolcular, uçuş biletlerini 15 – 25 Aralık 2014 tarihleri arasında satın almaları ve seyahatlerini 25 Aralık 2014 – 28 Şubat 2015 tarih aralığında gerçekleştirmeleri gerekmekte.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Ukrayna’nın tümüne; Balkanlar’ın Saraybosna, Priştine, Üsküp, Podgorica, Tiran, Kişinev ve Belgrad şehirlerine vizesiz; Kafkaslar’ın Tiflis ve Batum şehirlerine ise pasaporta gerek duymadan sadece kimlik kartı ile giriş yapabiliyor.

Her şey dâhil 99 Euro tutarındaki uçuş biletleri Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesi ücretleri olmakla birlikte bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebilmekte.

Kapsam dışı seyahat dönemleri ve kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web adresinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

* Kafkaslar’da Tiflis, Batum, Nahcivan, Gence 99€; Bakü 199€’dur.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.