Türk Hava Yolları’nın Beşiktaş Spor Kulübü ile ilgili olarak hazırladığı video Beşiktaşlıları duygulandırdı.

Türk sporunun en eski kulübü Beşiktaş Jimnastik Kulübü için Türk Hava Yolları’nın hazırladığı video gözlerde bir damla yaşa dönüştü. Beşiktaş’ta bulunan İnönü Stadyumu’nun yenilenmesi için 2013 yılında kazma vuran Beşiktaş, yeni stadını bitirmek için gün sayarken hazırlanan video duygu dolu anlara sebep oluyor. Bir semt takımı olma olgusuyla ve değerleri ile övünen ve bu yüzden de eski stadının yerinden ayrılmamayı tercih eden spor kulübü yeni stadyum inşaatında sona gelirken takım ile özdeşleşen bir başka kavram da Türk Hava Yolları ile Beşiktaşlılar ile buluşturuluyor.

Beşiktaşlılar için derin anlamlar ifade eden İnönü Stadyumu için hazırlanan videonun temasını oluşturan #BabaEvi söylemi kelimenin tam anlamı ile bir damla yaşa sebep oluyor. İnönü Stadyumu’nun yıkımından görüntüler ve taraftar görüşleri ile oluşturulan videonun sonunda yer alan “Yakında” ifadesinin ne anlama geldiği ise Beşiktaşlılar tarafından çok merak ediliyor.

Yeni stadyum inşaatının başlamasından bu yana bir belgesel çalışması yapıldığı yönünde dolaşan söylentilerin üzerine gelen videonun bu belgeselin sponsorunun Türk Hava Yolları’nın olabileceği ihtimalini dille getirilmesine sebep oldu.

babatakim

www.BagimsizHavacilar.com

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.