THY – ‘HAYAL EDİNCE’ FİLMİNE 6 KRİSTAL ELMA…

Dört köy çocuğunun Iğdır’a uçak indirme hayalini anlatan THY reklam filmi, 26. Kristal Elma Festivali’nde 6 Kristal Elma ödülü birden aldı.

Büyük beğeni toplayan reklam filminin yönetmeni  Bahadır Karataş medyaya yaptığı açıklamada,”Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da En İyi Yapım ve En İyi Yönetmen ödülleri yine Filmpark’ın oldu. Filmin senaryosunu kaleme alan Lowe İstanbul ajansı 3 Kristal Elma’yla ödüllendirilirken, başrolü üstlenen 4 çocuğumuz, Nihat, Elvan, Kerim ve Oğuzhan, En İyi Oyuncu ödülünü paylaştı. Onları bir kez daha kutluyor ve çok yakında Kristal Elmaları’nı köylerine ulaştırıp ellerine teslim ediyoruz.

Lowe İstanbul ekibindeki tüm değerli dostlarımızı ve filme inanıp bizi büyük özveriyle destekleyen tüm THY ekibi ve yöneticilerini canı gönülden kutluyoruz.

Film ekibine gelince… Filme emek veren tüm değerli dostlarımızı bir sahneye sığdırmak olanaksız. Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz 4 kişi (soldan sağa, filmin Görüntü Yönetmeni Suat Kutluğ, filmin Kurgucusu Sezer Uçar, bendeniz ve filmin Yardımcı Yönetmeni Aslı Sağ, verilen ödülü tüm ekibin adına aldık. Filme katkıda bulunan herkesin eline sağlık. Herkese yürekten tebrikler ve teşekkürler.” dedi.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.