THY projesi kapsamında “Yolcu Deneyimi Haritası” üzerinde yer alan adımlar için en inovatif fikri sunan katılımcı, inovasyonun merkezi San Francisco’ya gidiş-dönüş uçak bileti kazanacak. 

Son dört yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi”* seçilen Türk Hava Yolları, 4-6 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek ‘Türkiye İnovasyon Haftası’ kapsamında “İnovasyonla Uçuyoruz” projesini hayata geçiriyor.

Türk Hava Yolları, yeni ve gelecek vaat eden Türkiye İnovasyon Haftasıorganizasyonuna sponsor olmanın yanı sıra inovasyona, yolcularına ve de onların fikirlerine gösterdiği değeri “İnovasyonla Uçuyoruz” projesini uygulamaya almakla daha da net sergiliyor.

4 – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında, fikirlerini inovasyonlaucuyoruz.com isimli interaktif site üzerinden paylaşan katılımcılardan en iyi fikrin sahibi, Türk Hava Yolları inovasyon takımı tarafından değerlendiriliyor.

Proje kapsamında yayına alınan sitedeki ‘Yolcu Deneyimi Haritası’ üzerinde yer alan adımlar için en inovatif fikri sunan katılımcı ise, inovasyonun merkezi San Francisco’ya gidiş-dönüş uçak bileti kazanıyor.

 THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamada, ”Kitlesinin fikirlerine ve inovasyona verdiği önemi bu projeyle somut bir şekilde tekrar ortaya koyan Türk Hava Yolları, daha önce de inovatif perspektifini yansıtan, “Invest On Board” gibi nice projeyi hayata geçirmiş ve bu yönlü farklılığını birçok kez göstermişti. Son yıllarda havacılığın her alanında oldukça başarılı bir performans sergileyen milli havayolu, önümüzdeki dönemlerde de öncülük edeceği çok sayıda inovatif gelişme ile çizdiği lider profili desteklerken ilerlemesini sürdürecek” denildi.

 

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.