THY Kasım ayı Yönetim Kurulu toplantısı Şanlıurfa’da yapıldı…
Şanlıurfaspor CEO’su İsmet Türker, Türk Hava Yollarının Şanlıurfaspora destek verecek olmasından dolayı THY Başkanı Hamdi Topçu ve yönetimine teşekkür etti.

Şanlıurfaspor CEO’su İsmet Türker, THY Başkanı Hamdi Topçu ve THY Yönetimini ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Türker, daha sonra THY Başkanı Hamdi Topçuyu Urfaspor Storeye davet ederek, kendisine burada Şanlıurfaspor forması ve kaşkol hediye etti. THY Başkanı Topçu da, Türker’e uçak maketi hediye etti.

Şanlıurfaspor CEOsu İsmet Türker, ayrıca Şanlıurfaspora destek verecek olmalarından dolayı THY Başkanı Hamdi Topçu ve Yönetim Kuruluna teşekkür etti.
Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, THY Yönetimi Toplantısının ardından müjdeli haberler verdi.
Türk Hava Yollarının Şanlıurfada düzenlediği Yönetim Kurulu Toplantısı sona erdi. Toplantıda Şanlıurfa ile ilgili önemli kararların alındığı bildirildi. Sivil Toplum Kuruluşlarının, uçak seferleri hakkında önerdiği her şeyin yerine getirildiği öğrenildi.
Toplantının ardından açıklamada bulunan THY Başkanı Hamdi Topçu, Şanlıurfa ile ilgili kararları açıklayarak,” Bundan sonra Şanlıurfa-Ankara seferleri günde iki defa yapılacak. Yaz sezonunda da Şanlıurfadan Antalya ve İzmir seferleri düzenlenecek. Ayrıca Şanlıurfa tanıtım CDsi uzun seyahatlerde uçaklarımızda yolcularımıza izletilecek ”dedi.

Topçu,  Dünya’nın en eski tapınağı Göbeklitepe’nin isminin, gelecek yıl Türk Hava Yolları’nın bir uçağına verilmesinin de alınan kararlar arasında olduğunu kaydetti.

Bu arada Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, THY Başkanı Hamdi Topçu ve THY Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek, Şanlıurfa’ya verdikleri önemden dolayı teşekkür ettiler. Küçük, THYnin Şanlıurfa için aldığı kararların da Şanlıurfanın gelişmesine büyük katkı sağlayacağını söyledi.( Urfahaberhattı)

 

 

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.