Türk Hava Yolları tarafından organize edilen Nürnberg Partnerler Tanıtım Toplantıları’nın 3’üncüsü bugün İstanbul’da düzenlendi. Toplantının ev sahibi olarak konuşan THY Nürnberg Müdürü Osman Nuri Hasırcı, özellikle THY’nin Nürnberg’deki konumunu anlattı.

WOW Otel’de düzenlenen organizasyona Türk Hava Yolları (THY) Nürnberg Müdürlüğü, Almanya Turizm Merkezi (Nürnberg ve Frankfurt), Almanya Demir Yolları (DB) ve Nürnberg Havalimanı (FNG) yetkilileri katıldı. Düzenlenen toplantıda Türkiye-Almanya arasındaki turizm ilişkileri gündeme getirildi. Toplantıda ev sahibi olarak konuşan THY Nürnberg Müdürü Osman Nuri Hasırcı, Türk Hava Yolları’nın 41 yıldır Nürnberg’e sefer düzenlediğini ifade etti. Hasırcı, “Biz kazan-kazan politikasını seviyoruz. Dostlarımız da bu politikayı benimsedikleri için herkes iş yaparken memnun oluyor. Türk Hava Yolları olarak, Batı ve Orta Avrupa’da 70’in üzerinde destinasyona, Doğu Avrupa’da ise 20’den fazla destinasyona uçuyoruz. 90’ın üzerinde destinasyon gerçekten iyi bir rakam. Ayrıca 4 yıldır üst üste Avrupa’nın En İyi Havayolu seçilen bir şirketin Nürnberg’e sefer düzenliyor olması şehrin de imajını artırıyor” dedi.

THY Nürnberg Müdürü Osman Nuri Hasırcı, Nürnberg’de çeşitli işbirliklerine imza attıklarını belirterek, Brose Basket ile sponsorluk anlaşması yaptıklarını söyledi. Hasırcı, Nürnberg’in sanayi açısından da önemli bir nokta olduğunu ve dünyanın en büyük markalarının merkezlerinin bu şehirde yer aldığını sözlerine ekledi.

Airport Nürnberg Pazarlama Sorumlusu Silvia Arai Hoffmann da Türk Hava Yolları’nın kendileri için önemli bir konumda olduğunu ifade ederek, “Türk Hava Yolları’nı ciddi manada önemsiyoruz. Nürnberg Havalimanı’nı kullanan Türk Hava Yolları’nın memnuniyeti aynı zamanda bizim de memnuniyetimiz demektir” dedi.

nurnberg6

Toplantıda ayrıca Franken Tourismus temsilcisi Verena Bäuerlein, Franconia bölgesi hakkında sunum yaptı. Bäuerlein, özellikle Barok dönemine ait mimari yapıların ön plana çıktığı bölgede Nürnberg sınırları içerisinde 13 üniversitenin bulunduğunu ve şehirde 100 bin öğrencinin yaşadığını söyledi.(airporthaber.com)

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.