Dünya’nın en çok noktasına uçan havayolu olan Türk Hava Yolları uçuş ağına iki yeni nokta daha kattı, Tallinn ve Vilnius.

Türk Hava Yolları Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamaya göre Türk Hava Yolları’ndan Tallinn ve Vilnius’a direkt uçuş imkânı sağlayacak.

Türk Hava Yolları’nın Baltık ülkelerindeki iki önemli destinasyonu Tallinn (Estonya) ve Vilnius (Litvanya)’a gerçekleştirilecek direkt seferler, 26 Ekim itibarıyla İstanbul’dan karşılıklı olarak icra edilecek.

 

İstanbul’dan, Estonya’nın başkenti ve en önemli liman kenti olan Tallinn’e gerçekleştirilecek direkt seferlerle, tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 179 Euro’dan başlayan açılışa özel fiyatlarla seyahat edilebilir.

 

Tallinn’e ait tarifeli uçuş saatleri;

Uçuş No. Günler Kalkış Varış
TK1421 Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Pazar IST 11:35 TLL 14:45
TK1422 Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Pazar TLL 15:35 IST 18:45

*Tüm saatler lokaldir.

flyer-25-1

İstanbul’dan, Litvanya’nın güneydoğusunda yer alan ve Baltık ülkelerinin Riga’dan sonra en büyük ikinci kenti olarak addedilen Vilnius’a gerçekleştirilecek direkt seferlerle, tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 179 Euro’dan başlayan açılışa özel fiyatlarla seyahat edilebilir.

Vilnius’a ait tarifeli uçuş saatleri;

Uçuş No. Günler Kalkış Varış
TK1407 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cuma, Pazar IST 11:40 VNO 14:05
TK1408 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cuma, Pazar VNO 15:00 IST 17:25

*Tüm saatler lokaldir.

flyer-25-2

Türk Hava Yolları ve uçuş tarifeleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web adresinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

Türk Hava Yolları A.O.
Basın Müşavirliği

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.