Türk Yıldızları ve SOLOTÜRK’ten Muhteşem Gösteri

0

Türk Hava Kuvvetleri’nin göz bebeği Türk Yıldızları ve SOLOTÜRK, Türkiye’nin havacılık temalı en büyük parkı olan Konya Türk Yıldızları Parkı’nda nefes kesen bir gösteri düzenledi.

Konya Valiliği ve Konya Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları ile Türk Hava Kuvvetleri’ne bağlı akrobasi timleri Türk Yıldızları ve SOLOTÜRK Konya’da gösteri uçuşu gerçekleştirdi.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılan Türk Yıldızları Parkı’nda toplanan on binlerce Konyalının takip ettiği gösteriye 3. Ana Jet Üs ve Garnizon Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Fidan Yüksel, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ile askeri ve mülki erkan katıldı.

Türk Yıldızları Parkı’nda on binlerce Konyalının Türk Yıldızları ve SOLOTÜRK gösterisi için toplandığını kaydeden Başkan Akyürek, “Allah askerlerimizi kazadan, beladan korusun” dedi.

TÜRK YILDIZLARI VE SOLOTÜRK NEFESLERİ KESTİ

Programda Konya 3’üncü Ana Jet Üs Komutanlığı’nda konuşlu dünyanın sayılı süpersonik akrotimlerinden olan Türk Yıldızları ile SOLOTÜRK muhteşem bir gösteri gerçekleştirdi. Türkiye’nin havacılık temalı en büyük parkı olan Türk Yıldızları Parkı ve çevresini dolduran on binlerce kişiye unutamayacakları bir gösteri sunan Türk Yıldızları ve SOLOTÜRK, solo ve takım olarak sergiledikleri hareketlerle adeta nefesleri kesti.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.