Turkish Cargo “Payload Asia 2014”de ‘Yılın Kargo Havayolu’’ ve ‘’Kombine Taşıyıcı’’ Ödüllerine Layık Görüldü.

Hava kargo endüstrisinin dünya çapındaki en prestijli yayınlarından Payload Asia’nın  her yıl geleneksel olarak yapmış olduğu ve bu yıl 30. kez düzenlenen ödül töreni 29 Ekim tarihinde Singapur Marina Mandarin Hotel’de gerçekleştirildi. Kazananların sektörün önde gelen profesyonellerinin oyları ile belirlendiği ödüller, dünyanın dört bir yanından üst düzey seçkin davetlilerin katılımıyla gerçekleştirilen törende sahiplerini buldu.

Göstermiş olduğu hızlı büyüme ve sergilediği göz alıcı performans ile endüstri profesyonellerinin gözünde çok seçkin bir yer edinen Turkish Cargo, Payload Asia Ödül Töreni’nde 2 ödüle birden layık görüldü. Hava kargo sektöründe lider bir küresel oyuncu olarak konumunu güçlendiren Turkish Cargo, 24 kategoride verilen Payload Asia Ödüllerinin en önemlisi olan ‘’Overall Carrier of the Year – Yılın Kargo Havayolu’’ ödülünün yanı sıra  ‘’Combination Carrier of the Year – Kombine Taşıyıcı’’ (Yolcu Uçağı ve Kargo Uçağı) ödülünün de sahibi oldu.

Ödülleri Turkish Cargo adına Asya-Uzak Doğu Kargo Bölge Müdürü Hüseyin Ceyhan Singapur Sivil Havacılık Kurumu Başkanı  Yap Ong Heng’in elinden aldı.

2013 yılında gerçekleştirdiği % 22’lik büyüme ile dünyadaki en hızlı büyüyen hava kargo markalarından biri olan Turkish Cargo, 2014 yılının Ocak-Eylül döneminde %20,6 oranında bir artış sergiledi.

Turkish Cargo, 47’si kargo noktası olmak üzere 108 ülkede 260’dan fazla uçuş noktasına, 9 kargo uçağının yanı sıra Türk Hava Yolları filosundaki 251 yolcu uçağının kargo kapasitesini de kullanarak hizmet vermekteOverall Carrier of the year.JPG payload 2014-01-01.jpg.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.