TUSAŞ – Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. 5-8 Mayıs 2015 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan “12. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı”na 1170 metrekare büyüklüğünde bir stand ile katılıyor.

TUSAŞ Standında Özgün Ürünlerini Ön Plana Çıkartıyor

Uçak bölümünde; iki uçakla uçuş testleri devam eden HÜRKUŞ’un Mock-up’ı yanında, akrobatik görüntülerini de içeren HÜRKUŞ filmini gösterime sunulacak.

Helikopter bölümünde; Türk Silahlı Kuvvetleri’nin envanterine girmiş Türkiye’nin gururu, T129 ATAK Helikopteri sergilenecek.

İHA bölümünde; Hava Kuvvetleri Komutanlığımızın seçimi olan İnsansız Hava Aracı “ANKA” Sistemi, Hedef Uçak Sistemleri TURNA ile ŞİMŞEK sergilenecek.

Uydu bölümünde, 2012 Aralık ayında uzaya fırlatılan GÖKTÜRK-2 uydusunun yeterlilik modeli, TÜRKSAT 6A ve yakın zamanda faaliyete geçecek olan Uzay Sistemleri Entegrasyon ve Test Merkezi (USET) kabiliyetleri sergilenirken. Bunun yanında GÖKTÜRK-1 Uydusunun TUSAŞ Tesislerine gelişini stantta kurulacak ekran ile canlı yayında izleme imkânı sunulacak.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.