Sadakat programı Miles&Smiles çerçevesinde kazanılan mil puanlarla, Kasım 2014’ten bu yana, Shopandmiles.com sitesi üzerinden alışveriş imkanı sunan Türk Hava Yolları, önümüzdeki üç yıl içinde bu alana önemli bir yatırım yapmayı planlıyor

Sevgi Demirkale imzasıyla Dünya gazetesinde yer alan habere göre sadakat programı Miles&Smiles çerçevesinde kazanılan mil puanlarla, Kasım 2014’ten bu yana, Shopandmiles.com sitesi üzerinden alışveriş imkanı sunan Türk Hava Yolları, önümüzdeki üç yıl içinde bu alana önemli bir yatırım yapmayı planlıyor. Rakip havayolu şirketlerinde olduğu gibi alternatif bir mil harcama mecrası yaratmayı 10 yıldır planladıklarını söyleyen Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Ali Genç, “Lider oyunculardan biri olarak bizim de bu alanda yer almamız gerekiyordu. Proje kapsamında ihale açtık ve kazanan firma Sanal Mağazacılık A.Ş. oldu. Çözüm ortağımız olarak uçtan uca hizmet veren Sanal Mağaza; teknik altyapı, web, personel gibi operasyonları yönetiyor. Ayrıca bu alana önümüzdeki üç yıl için önemli bir reklam bütçesi ayrıldı” diyor.

Kurulumu 4 ay süren Shopandmiles.com’da, 30’a yakın kategori altında 120’den fazla markanın ürünü satışa sunuluyor. “Satışa sunulacak ürünlerin seçiminde biz de sürece dahil olup, projeye katma değer sağlayacak markalarla Sanal Mağaza’yı buluşturabiliyoruz” diyen Genç; sponsor oldukları 5 büyük spor kulübünün lisanslı ürünlerinin satışına da başladıklarını söylüyor.

Şimdiye kadar kaç kişinin siteden alışveriş yaptığını açıklamayan Genç, “Shop&Miles ile Miles&Smiles’ı birbirinden ayırmıyoruz. Shopandmiles. com’un, üye kazanımında ve üye memnuniyetinde Miles&Smiles programına çok önemli katkıları oldu” açıklamasında bulunuyor. Miles&Smiles programına üye şu anda 5,5 milyon kişi bulunuyor.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.