‘PEK YAKINDA” filminin galası için ekibiyle birlikte Adana’ya gitmek üzere özel uçak kiralayan Cem Yılmaz’ın, uçağın pilotuyla , bir espri yüzünden  Cem Yılmaz’ın buna sinirlenerek uçaktan indiği  haberi, her ne olduysa  BİRDEN BİRE, tekme tokat  kavga edilmişe  evrildi.

İLGİLİ HABER BAĞIMSIZ HAVACILAR’DA DA KAYNAK GÖSTERİLEREK YAYINLANMIŞTI

Cem Yılmaz’ın Twitter hesabındaki paylaşımlarına bakınca, gerçekten böyle bir şey yaşanmış mı.Acaba öyle mi?

Haber şöyle:”Ünlü komedyen Cem Yılmaz, ‘Pek Yakında’ filminin Adana’da gerçekleşecek galasına gitmek üzere kiraladığı özel uçağın pilotuyla ‘kendisine yapılan şaka’ nedeniyle tartıştı.

Uçağa binmekten vazgeçen Yılmaz, bir başka özel uçakla Adana’ya gitti. Edinilen bilgiye göre, Cem Yılmaz, son filminin Adana’daki galasına gitmek üzere Redstar adlı hava taksi şirketinden özel uçak kiraladı. Ancak İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na dün akşam 15 kişiyle gelen Yılmaz ve beraberindekilerin bagajları fazla olunca, ful yakıtı bulunan uçak için kapasite fazlası yük, sorun oluşturdu. Pilot, bunun üzerine, daha önce planlanan bir uçuş nedeniyle ful yakıt alan BAe Jetstream 32 EP tipi uçaktaki yakıtın azaltılması için motor çalıştırdı. Bu sırada sorunun neden kaynaklandığını öğrenmek için yanına gelen Yılmaz’a Pilot, “Cem Bey, fazla kilolarınız yüzünden nasıl kalkacağız bilemiyorum?” şeklinde espri yaptı. Şakaya sinirlenen Yılmaz, uçağa binmekten vazgeçti. Olayın yatıştırılması sonrası havalanan Redstar uçağı, dün saat 20.10’da Adana’ya indi. Cem Yılmaz ve beraberindeki 4 kişi de, kiralanan bir başka özel uçakla dün saat 20.40’da Adana’ya ulaştı.”(Mustafa Gün-ZAMAN)

, BU HABER İLK KEZ DÜN AKŞAM YAYINLANMIŞTI.

Airporthaber internet sitesinde yayınlanan haber de bu yöndeydi.

”Pilotla sözlü tartışma yaşandığı, Cem Yılmaz’ın çıkan tartışma neticesinde uçağı terk ettiği yazılmıştı.”Bu haber içinde bir tek  yumruk , tekme tokat kelimesi geçmiyordu.O haberde şöyleydi:’İstanbul’dan Adana’ya gitmek için Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelen Ünlü Komedyen Cem Yılmaz ve ekibi için iki özel jet kiralandı.
Bu akşam Adana’da yapılacak yeni filmi Pek Yakında’nın galasına katılacak Cem Yılmaz ve Ekibi Sabiha Gökçen Havalimanı’nda tatsız bir olay yaşadı.Yılmaz ve ekibi 12 kişilik uçağa 15 kişi bindi. Uçağın pilotu ise maksimum kalkış ağırlığının aşması nedeniyle fazla yolcunun inmesini istedi. Cem Yılmaz, pilota tepki gösterince ortalık karıştı. AirportHaber’in edindiği bilgilere göre Cem Yılmaz ile pilot arasında sözlü tartışma yaşandı. Ünlü komedyen güçlükle sakinleştirildi. Ekibin bir kısmı özel uçakla Adana’ya hareket ederken, diğerleri için ise yeni bir uçak arayışına girildi.
AirportHaber’e gelen bilgilere göre, filmin galasına saatler kalmasına rağmen aranan uçak bir türlü bulunamadı.Cem Yılmaz, sponsor firmanın oylama sonucu belirlediği Adana’ya Pek Yakında filminin galası için gidiyordu.(Airporthaber ÖZEL)

Tekme tokat nerede geçiyor peki?Haber iki ayrı kaynakta farklı  olarak yayınlanmış ancak,  Cem Yılmaz’ın tweet hesabında duyurduğu şekilde bir olaydan söz edilmemişti. Her ne olduysa Cem Yılmaz olayı tekme tokatlı kavgaya  getirdi. Paylaştı. İlgili haberi okumayan  takipçilerin de elbette bu haber için ”yalan haber, yalancı gazteciler ! ‘ diye düşünmeleri doğaldır.

Cem Yılmaz  Tweet hesabında açıklama yapmış.Yayınlanan haberler ile tweetleri arasında ne  alaka var dersiniz?

-”Ne zaman iyi bir şey yapsak böyle tuhaflıklarla uğraşıyoruz…Bu nasıl bi dünya anlamıyorum.Pilotla kavga haberi gerçek bir yalandır.”

‘-Pilotla tekme tokat kavga etti diye haber uyduran vicdansız ….neden neden böyle birşey uyduruyorsun neden nicin ? Tek sorum bu..Neden? ”

‘Pek Yakında’ filmindeki rol arkadaşı Zafer Algöz’ün tweeti biraz farklı:

”-Cem Yilmaz kaptan pilotu dövdü.Eskisehir yakinlarinda ucaktan attik.Ucagi ben kullandim.Ozan Guven 2.pilot olarak iyiydi.Tskrlr herkese.”

 

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.