Air New Zealand havayolları, yolculara güvenlik kurallarını anlatan bir film çekti.

Filmde kuraları mayolu top modeller anlatıyor. Provokatif sayılan video görüntüleri kamuoyunda tepkilere neden oldu. Mirror’un verdiği habere göre, halen klibin yeni Zelanda uçaklarında yasaklanması için altı bin imza toplandı.

Klipte; güzel mayolu kızlar uçak yolcularına oksijen maskesi takmayı öğretiyor, emniyet yeleklerinin ne şekilde takılacağını gösteriyor ve türbülans sırasında nasıl nefes alınması gerektiğini öğretiyor. Gerçekten de büyük bir yaratıcılıkla çekilen klipte, kalabalıkların katıldığı gündüz ve gece eğlence sahneleri de var. Yeni Zelanda Havacılık şirketinin fikrini anlayamayan Yeni Zelanda vatandaşları “tam olarak giyinmemiş” modellerin göründüğü videonun yasaklanmasını istiyor.

 

 

 

Facebook ile Yorum Yapın

3 YORUMLAR

  1. bence çok güzel olmuş sıkadal neresinde. çok güzel herşeyi açık anlatıyor. mankenlerde çok güzel ben erotik bir şey görmedim. çok güzel yani. herşey mükemmel seçilmiş.dünya görüşü insanlar anlmak istemez. ben modrin çağdan yanayım. herşey mükemmel.

    • 10 numara 5 yildiz bir reklam olmuş THY nin yiyorsa böle bir reklam yapsin messiyle kobe bryantla olucak iş deil adamlar alin size reklam demek istiyor kesinlikle ve kesinlikle erotik içermiyor siz gidin kendi vataninizdaki karilara bakın sokakta nasil ereotik geziyorlar bu ramazan gününde kedi uzanamıycak cigere mindar edermiş aynen öylee… helal olsun tebrik ederim..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.