Atlasglobal’in Ukrayna’daki iştirakı Atlasjet Ukraine şirketi, Ukrayna şehirleri ve İstanbul arasında gerçekleştirilen uçuşlar için gidiş dönüş uçak bileti 89 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sundu.

En düşük bilet fiyatları (89 dolar) Lviv-İstanbul seferleri için geçerli olurken, kampanya çerçevesinde Zaporijya-İstanbul seferleri için gidiş dönüş bilet fiyatı 110 dolar, Harkiv-İstanbul seferleri için 115 doları oluşturuyor.

Kampanya çerçevesinde indirimli bilet satışları 1 Aralık 2016 tarihine kadar gerçekleştirilecek. Söz konusu tarihe kadar, 30 Ekim 2016-25 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek seferler için indirimli bilet satın alınabiliyor.

Ekonomi sınıf bileti fiyatına uçak içi ikram ve 30 kilograma kadar bagajın dahil olduğu kaydedildi. Bunun dışında Atlasjet Ukraine şirketi, yolcuları için Harkiv merkezinden Harkiv havalimanına, Dnipro, Melitopol ve Zaporijya’dan Zaporijya havalimanına kadar ücretsiz servis hizmeti sağlıyor.

Avianews.com sitesinde yer alan bilgiye göre, kampanya çerçevesinde satılacak bilet sayısı sınırlı.(QHA-Kırım Haber Ajansı)

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.